Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ha a párotoknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha a párotoknál alszotok, mit visztek magatokkal?

Figyelt kérdés
Most fogok először nála aludni. Ilyenek jutottak eddig eszembe: fogkefe, fésű, papucs, pizsama (v. vmi alvós ruha) Törölközőt gondolom azért adnak, azt nem akartam vinni. Tusfürdőt talán használhatok egy picit abból, amit ők használnak. De persze lehet, h. rosszul gondolkozom. Ti mit szoktatok vinni?

2012. máj. 18. 07:55
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem fürödj meg otthon előtte, és csak intimtörlőkendőt meg sima testtörlőkendőt vigyél :)Aztán korán reggel hazamész fürdeni.Így megspórolod a nagy cipekedést :) Fogkefe,kis törölköző,némi sminkcucc,hálóruha. Ha fürdeni akarsz,akkor mindenképp vigyél saját törölközőt!
2012. máj. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

A tusfürdő kicsi, vagy ha nem az, önts át belőle valami kisebb dologba. Mondjuk nekem mázlim van, hozzáférek ilyen 50 ml-es tároló csövekhez:

[link] ,


úgyhogy mindig van nálam tusfürdő a táskában, meg mosogatószer is. :)


Fogkrémet is vigyél, azt nem mindenki szeret adni (mert hozzáérsz a fogkefédhez). Én egy éjszakára vinnék 2 bugyit 2 zoknit 2 pólót (azért mert bármikor történhet bármi: átázik, vízbe lépsz, kiderül, hogy lyukas, stb - nem baj ha van pót). Külön alvós nem kell. Kicsi tusfürdő, fogkefe. Törülközőre számíthatsz, azt nyilván adnak, de ha parázol, vigyél. A papucs az figyelmesség a te részedről is, mert esetleg nekik nincs, de örülnek, ha hordod. Ez nem nagy csomag, törülközőből pl nem kell a legnagyobb fürdőlepedő, a papucs kicsi, a tusfürdőből se a családi kétliteres kiszerelést vidd.

2012. máj. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Johnny B. Goode ***** válasza:
Én ajánlanám a könnygáz-sprayt is, hátha a pasi próbálkozni fog...
2012. máj. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Papucs...ugyan minek kell papucs?

Papucsot a gyógyfürdőbe kell vinni, hogy elkerüld a lábgombát...ha a párodnál is ettől félsz, akkor sex közben rettegsz? XD

2012. máj. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Képzeld, én otthon is papucsban mászkálok, és nem azért, mert félek a lábgombától. Ha meg fürdőkádból/zuhanyzóból kiszállok, lábamat megtörlöm, de azért vizes marad, nem biztos, h. a párom családja örülne, ha végigjárnám az egész lakást a vizes lábammal. Miért, ti otthon sem hordtok papucsot? Nem értem, miért olyan fura ez.
2012. máj. 18. 11:23
 16/25 anonim ***** válasza:
Nekem nem fura, de én itthon pl. nem hordok papucsot, mindig mezítláb vagy zokniban vagyok - a zuhany utáni vizes lábra pedig a kilépő a megoldás. :)
2012. máj. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
42%
kötél bicska elemlámpa gyújtó 1 heti konzerv íránytű
2012. máj. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Ja bocsi, azt nem írtam, h. normális válaszokat kérnék.
2012. máj. 18. 11:42
 19/25 anonim ***** válasza:

Maga a kérdés nem egészen normális, nem értem, mit vársz.

Ott alszol, aztán majd legközelebb tudod, mit vigyél.

Vagy talán megkérdezed a barátodat: "szerinted mit vigyek?"

A bánatnak kell mindent túlbonyolítani.

2012. máj. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem meg, mert gondoltam itt vannak olyan lányok, akik már aludtak ott a párjuknál. És mivel én nem ilyen vagyok, tőlük akartam tanácsot kérni.
2012. máj. 18. 11:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!