Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, fiúk! Nem kellemetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Nem kellemetlen látni, hogy a párotoknál vannak szebbek is?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 21. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem,, mivel mindenkinek a párja a legszebb !
2012. ápr. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem kellemetlen.. Ha világ leghelyesebb pasija jönne le az égből,az sem érdekelne. Én őt szeretem és nekem nála nem kell jobb,így tökéletes számomra,ahogy van.:)
2012. ápr. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Nála nincs szebb.
2012. ápr. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Diavolino44 ***** válasza:
100%

A párjaim sose voltak a legszebbek, de egy idő után valahogy mégis őket tartottam a tökéletes nőknek..

A külső csak a fele...

2012. ápr. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Áh, nála nincs szebb, ő a leggyönyörűbb nekem :)
2012. ápr. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha szeretd egy idő után akkor is őt fogod a legszebbnek/helyesebbnek tartani, ha amúgy tisztában vagy vele hogy nincs így. Mondjuk úgy, imádni fogod a szépséghibáit is. :)

Inkább csak azt rossz látni hogy tudom hogy nálam is milliószor szebbek vannak a világon..

2012. ápr. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 DannyZuko ***** válasza:
Magyarországon annyi jó nő van, hogy dunát lehetne velük rekeszteni. Van amelyik kicsit barnább, a másiknak a szeme szebb, a harmadiknak meg az orra másabb... Vagy az is lehet, hogy csak valamennyivel másabb mint a jól mexokott. Hidd el. őket is unja már valaki, csak nem te. Az ember amikor párt választ, felszedheti a világ legtutibb nőjét is, ha sötét mint öreganyám kutja. A szépséghez sok minden kell. Nem csak egy esztétikus megnyerő külső. Kell hozzá jó belső. Innentől neked máris sokkal szebb a saját párod, mint másnak. Ők csak a külsőt látják.
2012. ápr. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dehogyis. Kül azon is rágódhatnék, hogy nálam is van szebb. Ez nem így működik. Elsőszöris fel kell fogni, hogy nem vagyunk a világ közepe, csak annak egy apró része. Ha megszeretsz valakit, akkor már nem érzed szükségét annak, hogy mással legyél, így nem is fogsz már másra úgy nézni, mint potenciális partnerre.
2012. ápr. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!