Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ezzel a csajjal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezzel a csajjal?

Figyelt kérdés

Állandóan nyomul, facen is állandóan ír cseten ha fellépek, már nem merek fellépni csetre. Viszont leveleket is ír állandóan... Mit csináljak vele? Nem akarom letiltani, mert meg akarom majd dugni.

Amúgy bűnronda, de mégis nagyra van magával szerintem....



2012. máj. 7. 18:59
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. máj. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 A kérdező kommentje:
az ki van zárva...
2012. máj. 7. 21:24
 43/49 anonim ***** válasza:
100%

Persze, mert a nők 35 éves korukra elhunynak végelgyengülésben, valamint annyira régen születtek, hogy a net kezelése számukra túl nagy kihívás, ráadásul a reuma miatt úgy fájnak az ujjaik, hogy nem tudnak kezelni egy tasztatúrát.:)


Oké, te max. 19-20 lehetsz, de hidd el nekem, előtted is születtek emberek.

2012. máj. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 A kérdező kommentje:

Nem emiatt gondoltam...

és akármennyire is hiszed h a nőkre tárgyként tekintek nem így van. Egy gépet kezelni nem nagy dolog, ki mondta h nem megy neked?

Amúgy amiatt gondolom h nem 35 vagy és pláne nem nő, amiket itt levágtál. Nem sértésképp de olyan 16 éves csajra vall, vagy egy unatkozó fiúra...

2012. máj. 7. 21:31
 45/49 anonim ***** válasza:
100%

Miután kétszer lemamiztál... na hagyjuk.

És bocs, de nem hiszem el, hogy tiszteled a nőket. Az egész topikodban ez a felháborító, hogy totál negatív képet festesz a csajról (nyomul, ronda, hülyeségeket ír), DE azért megdugnád (ergo, kihasználod), VISZONT emberszámba se veszed, mert annyit se közölsz vele, hogy nálad mik a játékszabályok. Hát már bocs, de nőként ennek hadd ne örüljek már. Ha annyira taszító, ne dugd meg. Ha már mégis megdugod, legalább közöld vele tisztességesen, hogy nálad mire megy ki a játék. De ez, amit tervezel, ez hányinger, és k.rvára nem mentség rá, hogy a csaj milyen, mert neked se tartanak pisztolyt a fejedhez.

2012. máj. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 A kérdező kommentje:

Mint mondtam amilyen az adjonisten olyan a fogadj.

Tisztelem a nőket, ha nem tisztelném, akkor kihasználnám azt a szép csajt akivel viszonylag jóban vagyunk. De nem teszem, mert nekem fontosabb az, hogy ez a kapcsolat megmaradjon....

Ezt a csajt meg persze h nem fogom tisztelni, mondhatni már ő mászik rám, amúgy szerintem nem tiltakozna, vagyis nem zárkózna el egy szexkapcsolattól.

Igen valóban ki akarnám használni, nem tagadom, de mondom szinte már ő mászik rám... Eléggé be van indulva, most akkor miért ne adjam meg neki ezt az örömöt? :)

Egyébként mint mondtam, kiszedtem belőle h elég sokan kihasználhatták már, tehát ne az legyen már a hányinger amit én csinálok, hanem amit ő.

2012. máj. 7. 21:45
 47/49 anonim ***** válasza:

Hogy te mekkora bunkó vagy ! :D

Égne a pofám a helyedben elég rendesen! Miért kell hülyítened akkor ? Ha nem akarsz tőle semmi egyebet, akkor meg se dugd! Szegény így is reménykedik hátha lesz valami, nem gondolod ha lefekszel vele jelenteni fog neki mást is, nem csak egy dugást, mint neked?!

2012. máj. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
De remélem ezt még vissza fogod kapni! Ja, amúgy nincs más csaj, akit megdughatnál, értem én. Tuti bűnronda vagy! :DDD
2012. máj. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
hagyjátok szegény kérdezőt, ne bántsátok, épp elég baj neki, h érzelmileg nyomorék.
2012. máj. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!