Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ezzel a csajjal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezzel a csajjal?

Figyelt kérdés

Állandóan nyomul, facen is állandóan ír cseten ha fellépek, már nem merek fellépni csetre. Viszont leveleket is ír állandóan... Mit csináljak vele? Nem akarom letiltani, mert meg akarom majd dugni.

Amúgy bűnronda, de mégis nagyra van magával szerintem....



2012. máj. 7. 18:59
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:

még nem dugtam meg :D

amúgy meg én miért ne élvezkedhetnék? :D

2012. máj. 7. 19:10
 12/49 A kérdező kommentje:

67%-os:

Azért nem megyek fel csetre mert nem akarok vele beszélni, max írok neki 1-2 levelet azt cső...

Értelmetlen baromságokat ír, tudod ki fog vele dumálni...

2012. máj. 7. 19:11
 13/49 anonim ***** válasza:
Tiltsd le,kretén!!!
2012. máj. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 A kérdező kommentje:
addig nem tiltom míg meg nem dugtam :D
2012. máj. 7. 19:13
 15/49 anonim ***** válasza:
Akkor meg mire vársz? Ne szerencsétlenkedj már ennyit.
2012. máj. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:
most nem jó annak az idióta r.binek, majd valamikor jövőhét lesz jó mert sok dolga van... A jövőhét is úgy h ultimátumot adtam.
2012. máj. 7. 19:19
 17/49 anonim ***** válasza:
87%
akkor meg bírd ki addig, aztán majd letiltod és kész ... bár nemértem akkorse, h miért akarsz megdugni egy bünronda csajt, ha állításod szerint jutna más is..:D de mind1 ez már a te dolgod.
2012. máj. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 A kérdező kommentje:
mert jelenleg ez van kéznél, nekem meg most nagyon kell dugni :D
2012. máj. 7. 19:22
 19/49 anonim ***** válasza:
100%

Milyen megtisztelő lehet számára, hogy "bűnronda" létére eszköze lehet a te testi szükségleteid kielégítésének. Ha tudná ez a lány, hogy milyen szerencsés... Azon csodálkozom miért éred be vele, miért nincs olyan lány, aki pl. nem "bűnronda". Ja, hogy a normális lányoknak jobban bejön, ha pl. tisztelik... Na mindegy, majd ha idősebb leszel megérted. :)

Puszi: egy "nem bűnronda" lány/25

2012. máj. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
96%

Hallod, te mekkora lúzer vagy! Ronda és idegesítő, de azért megdugnád:D Letiltani meg nem mered, há LOL:DDD


Először is, ez szánalmas. Inkább verd ki, az nagyobb férfiasságra utal, mint megdugni egy csúnya és tapadós csajt, akit már most is lekoptathatnál, ha tényleg ez lenne a célod, de neeeem, te itt eljátszod a nagy macsót, aki azért beújítaná egy körre. Hogyne, én meg tudok neked egy eladó hidat, öcsike.:)


Másodszor, szerintem te még az életedben nem láttál közelről nőt, mert akkor tudnád, hogyan kezeld ezt a faramuci helyzetet. (Elárulhatnám, de nem könnyítem meg a dolgodat.)


35/N

2012. máj. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!