Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor ezzel a csajjal mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ezzel a csajjal mi a helyzet? Nem értem.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy lány, akivel nemrég egy térben dolgoztunk, de távol egymástól. Egyszer a munkatárs (fiú) azt mondja nekem, hogy: "Te, ez a csaj mindig téged néz", aki ugye én voltam.

Már nem dolgozunk együtt, de ennek a lánynak írtam egy üzenetet iwiw-en keresztül. 3 hét múlva válaszolt, kicsit mentegetőzött hogy ne haragudjak, de nagyon ritkán van fennt iwiw-en. Ez pedig nem igaz, mert néztem, és minden nap beszokott lépni, csak ezzel védekezett a késői válaszolás miatt.

Amikor ezt a levelet küldte 3 hét után este 20:00 óra körül, előtte 18:00 órakor levette a képét egy társkereső oldalról. Előtte láttam, hogy fél évig fennt volt képpel, szóval 18 óra körül levette a képet, majd 20 óra után írta a levelet meg nekem.

Írtam neki egy üzenetet és ebben elkértem az msn címét. Megjött a válasz két üzenetben: válaszolt és egy másikban pedig odaadta az msn címét.

Amikor felvettem msn-re beszéltünk pár mondatot, de amikor rákérdeztem konkrétan, akkor azt mondta, hogy: bocs, de nem hiszi hogy lenne kedve velem találkozni. Megkérdeztem miért, erre azt írta: mint fiú nem jövök neki be.


Most akkor én értelmeztem félre? Röviden:

+Nem is én vettem észre, hogy mindig engem néz, más mondta.

+Minek válaszolt három hét után, törölte volna ki azt az üzit, amit írtam.

+Ha fél évig volt fennt képpel társkeresőn, akkor miért az üzenet megírása előtt 2 órával vette le a képét, véletlen egybeesés?

+Minek adta meg az msn címét, ráadásul külön üzenetbe? Oké illedelmes valaki, de akkor válaszol arra amit írtam msn cím nélkül, és abból akkor értem, hogy nem akarja megadni.


Amúgy azóta is belép msn-re, ki nem törölt, de beszélni nem beszéltünk azóta egymással.

Amúgy szerintem kicsit szerény ez a lány, de akkor is konkrétan megírta, hogy nem jövök neki be. Írjak még neki? Vagy én értelmezem félre, és tényleg nem jövök neki be?


2011. febr. 23. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondta hogy nem jössz be neki akkor biztosan így is van. Aki bejön annak nem mondjuk az hogy nem, csak az oviban:D
2011. febr. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egyet kell értenem.. a nem itt valószínűleg tényleg nem.
2011. febr. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Oké, én valami ilyesmire gondoltam őszintén szólva, hogy hirtelen megilyedt, és hirtelen ezt a szöveget logikus volt írni neki, hogy kibújjon egy találka alól, mert ez a csaj tök szerény. Szerintem megérzés alapján még nem volt neki komolyabb kapcsolata. Szerintem vár valami nagy csodára. Ismerek pár ilyen csajt, várnak a csodára, azt majd egyszer azt veszik észre, hogy elment felettük az idő.

De ha szerintetek tényleg nem érdemes próbálkozni, akkor nem.

2011. febr. 23. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!