Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ezzel a csajjal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezzel a csajjal?

Figyelt kérdés

Állandóan nyomul, facen is állandóan ír cseten ha fellépek, már nem merek fellépni csetre. Viszont leveleket is ír állandóan... Mit csináljak vele? Nem akarom letiltani, mert meg akarom majd dugni.

Amúgy bűnronda, de mégis nagyra van magával szerintem....



2012. máj. 7. 18:59
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:

ok köszi!

Egyébként tisztelem a nőket, de ez a csaj annyira nyomul meg minden, hogy őt nem lehet tisztelni. Egyébként nem én lennék az első aki csak megdugta azt dobta, a szavaiból kivettem h hiszékeny és ki lehet jól használni, szóval ne csak én legyek már egyeseknek itt görény...


Tudom h a nő választ, egyébként azért sem akarok most komoly kapcsolatot, mert nincs kedvem barátnőzni, más kérdés h nincs is olyan most. Aki lenne prákapcsolatban él, nekem meg nincs kedvem lecsapni a pasija kezéről, nincs ehhez most erőm, úgy érzem inkább ki kell élnem magam.

Tudom mit csináljak ezzel a csajjal, csak a facere akarnék egy megoldást, bár most elgondolva lehet nem is ide kellett volna kiírni, hanem a számtech kategóriába.

2012. máj. 7. 19:58
 32/49 A kérdező kommentje:

Az a gond h hiába bántom meg, még meg sem sértődik...

Lekoptatni egyszerű lesz, nyugi nem vagyok kispályás ebben. :)

Amúgy már mért ne dugnám meg ha ő "kínálkozik"?? A pinája a lényeg nem a feje, ha járni akarnék, akkor természetesen érdekelne milyen feje van.

2012. máj. 7. 20:02
 33/49 anonim ***** válasza:
58%

Valóban szánalmasak az ilyen lányok. Szerintem nincs más megoldás: ritkázd a face-t míg meg nem történt az esemény.

Sok szerencsét!

2012. máj. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 A kérdező kommentje:

Köszi 25/N :)

Úgy lesz.

Egyébként ki lehet velem jönni, de amiket írt a 35/N akkor ne csodálkozzon hogyan válaszolok, amilyen az Adjonisten olyan a fogadjisten...

2012. máj. 7. 20:05
 35/49 A kérdező kommentje:

35/N-nek:

Amúgy lenne egy elég szép csaj is aki nagyon bejönne, drága :)

Csak vele jóban vagyunk, járni nem akarok vele, viszont azt meg nem akarom h a kapcsolatunk megromoljon...

Ha már ennyire ismersz szivi :)

2012. máj. 7. 20:09
 36/49 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas vagy-.-" a csajnak meg mond azt,hogy bocs de nem tetszel nekem de ne áltasd azzal ,hogy szereted aztán meg megd*god!
2012. máj. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
90%
Jaj, csak nem beleléptem a kis lelkicsipkédbe? :) Na, akkor ma sem keltem fel hiába! :p
2012. máj. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 A kérdező kommentje:

nem igazán :)

igazából nem igazán hatsz meg, csak egy vergődő pojáca vagy, aki neten éli ki magát, illetve neten nagy az arca, mert valójában egy jelentéktelen kis porszem :)

2012. máj. 7. 21:03
 39/49 anonim ***** válasza:
100%
Juj, most aztán helyre lettem rakva! Megyek is a sarokba sírni. :(
2012. máj. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 A kérdező kommentje:
te komolyan 35 éves nő vagy egyébként? Most tök komolyan minden fikázás nélkül kérdem.
2012. máj. 7. 21:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!