Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ezzel a csajjal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezzel a csajjal?

Figyelt kérdés

Állandóan nyomul, facen is állandóan ír cseten ha fellépek, már nem merek fellépni csetre. Viszont leveleket is ír állandóan... Mit csináljak vele? Nem akarom letiltani, mert meg akarom majd dugni.

Amúgy bűnronda, de mégis nagyra van magával szerintem....



2012. máj. 7. 18:59
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:

mit puszilsz? :)

rájöttem h jelenleg inkább kiélnem kell magam nem lekötni valaki mellett.

Mi ebben a gond? Amúgy most csak 1 lány jön be, de az foglalt, meg tényleg úgy érzem h ki kell élnem magam, minél több annál jobb :)

2012. máj. 7. 19:31
 22/49 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nekem is annyi jött le a te hihetetlenül értelmes és kulturált kérdésedből, h nagyon nem értesz a női nemhez. Mondanám, hogy szánalmas vagy és szerencsétlen, de a való életben ezt valószínűleg elégszer megkapod és hát ne én keserítselek már el...
2012. máj. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 A kérdező kommentje:
Okostojások azért mert azt csinálom mint a fiúk szinte 100%-a miért kell leoltani? Az lenne a hiba ha nem dugnám meg ha így nyomul :D Ez bármit megcsinál amit akarok, hát akkor kit érdekel ha ronda?
2012. máj. 7. 19:37
 24/49 A kérdező kommentje:

nem anyámról szólt a kérdés, és nem arról h hogy értek a nőkhöz mami...

Egyébként ne szólj már bele a dolgaimba oks? Ha meg akarok valakit dugni azt úgyis megdugom, én döntöm el nem te nem a csaj...

2012. máj. 7. 19:44
 25/49 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként ne szólj már bele a dolgaimba oks?"


Rémlik, hogy nyitottál egy kérdést itt? :) Ha nem tetszik, hogy beleszólok, akkor ne itt akard kiörömködni magad, hogy végre valaki rádcuppant. Ennyi ésszel szabadlábon...

2012. máj. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 A kérdező kommentje:

figy én azért írtam ki mert hiába mondom a csajnak h elég, nyomul-nyomul, ha fellépek facere, egyből írkálja a baromságait, elég ha levélben írja...

Én viszont addig nem akarom letiltani, míg meg nem dugtam, mivel akkor nézne egyet ugyanis az adatlapom nézi szinte percenként.

A gond egyébként ott van, hogy fellépnék facre csetelni másokkal, de tőle egyszerűen nem tudok. Hiába koptatom le, nem ért a szép szóból... Tudod egy kicsit néha már idegesítő ha valaki ennyire rádcuppan....

Most is nemrég nem mentem fel, erre írkált levélbe csomó baromságot.

2012. máj. 7. 19:50
 27/49 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mégis minek tetted fel a kérdést??
2012. máj. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 A kérdező kommentje:
azért h nincs-e valami megoldás face-n h a csaj ne legyen letiltva, viszont ne tudjon nekem cseten írni?
2012. máj. 7. 19:51
 29/49 anonim ***** válasza:
100%

Persze, nyugodtan éld ki magad, azzal semmi gond nincs. De kulturáltan is lehet. Sőt, több lányt is megd*ghatnál, és nem csak bűnrondákat, ha némi tiszteletet mutatnál a női nem iránt. De mondom, ezt majd megtanulod. Meg azt is, hogy többnyire mindig a nő választ. Ha meg nem, akkor mindig csak a selejt fog jutni.

Ha meg már úgyis tudod, hogy mit csinálj a lánnyal, akkor miért kérdezed.

Puszit meg csupán kedvességből küldtem, mert én alapjáraton egy kedves csaj vagyok és segítő szándékkal írtam neked, nem leoltani akartalak.

25/L

2012. máj. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
Sajnos módot nem tudok, hogy letiltás nélkül megoldódjon a problémád. Ez a lány kiválasztott téged és amíg nem bántod meg, nyomulni fog. Ő választott téged és részben, vagy egészben el is éri a célját: meg akarod d*gni... és foglalkozol vele, hiszen az esemény megtörténtéig foglalkoztat a gondolat, hogyan rázd le... Tehát: annak ellenére, hogy "bűnrondának" tartod, meg akarod k*félni és addig nem akarod megbántani sem. Látod, mondtam, hogy legtöbbször a nőé a választás :)
2012. máj. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!