Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ezzel a csajjal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ezzel a csajjal? Én már ott tartok, hogy megfolytom!

Figyelt kérdés

A férjemre mostanában egyre többször ráírokad egy ex munkatársnőnk. Először nem foglalkoztam vele, had dumáljanak, de egy barátom még mindíg azon a munkahelyen van, szólt, hogy vigyázzak, mert a csaj bekattant, és a melóhelyen azt hajtja, hogy szétválaszt minket, nem érdekli hogy van egy lányunk, és terhes vagyok a következővel.

A férjem alapvetően nagyon jóhiszemű, szerinte csak a hormonjaim tombolnak.


2011. febr. 7. 16:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ha szeret a férjed (már pedig miért ne szeretne, ha már elvett feleségül, és van gyereketek is), nem érdekli az a nő, ha ez a terve, ha nem. Szerintem azzal teszed a legjobbat, ha egyáltalán nem foglalkozol vele.
2011. febr. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Mielőtt megfojtod, tanuld meg, hogy a szót (fojtani) pontos j-vel kell írni.
2011. febr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Én nem FOJTANÁM meg,mert bíznék annyira férjembe,hogy ne csalna meg.Azt hogy az illető nő mit ÍROGAT nem számít.Ahhoz,hogy ő harmadikként be tudjon avatkozni egy kapcsolatba oda nem csak a nő kell..Ha két ember boldog házasságban él,ott nincs helye harmadiknak,bármennyire is kapálózik érte..

Szeret a férjed? Bízol benne? ha igen,akkor tényleg csak a hormonjaid tombolnak..Nyugodj le,és élvezd a terhesség minden pillanatát.(kár ilyenért kiborulni)

Mosolyogj!

JA! sok boldogságot kívánok,és sok örömet a születendő kisbabádnak..

2011. febr. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Majd lerendezi a férjed, ha túl messzire megy.
2011. febr. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
szerintem is hagyd a fenébe. mármint a nőt. esetleg érdeklődj a férjedtől, hogy miről beszélgetnek. mellékesen én a "ráírokad" helyett "ráokád"-ot olvastam először xD
2011. febr. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Sajnálom a hibákat, már kiírtam a kérdést, mikor észrevettem. Jelentené valaki?

A csaj neki panaszkodik, hogy milyen rossz neki a jelenlegi párjával, holott nincs senkije, legyezgeti a párom hiúságát....

2011. febr. 7. 17:53
 7/11 anonim ***** válasza:

Át tudom érezni a helyzeted, anno én is sokszor szerettem volna megfojtani a harmadik felet.. csak az én páromnak önként volt viszonya a munkatársnőjével.

Otthagytam a fenébe, ilyen pasi nem érdemli meg azt se hogy hozzá szóljak azóta persze próbál visszacsalogatni esküdözik hogy már semmi köze ahhoz a nőhöz de késő bánat..

2011. febr. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabb, hogy elmond a párodnak, hogy ez téged zavar. Ha szeret, akkor tiszteletben tartja az érzéseidet és lepattintja. Ha meg csak azt hajtogatja, hogy a hormonjaid tombolnak és ugyanúgy folytatja a dumálást akkor lépned kell. Személyesen mond el annak a ribinek, hogy húzzon a p.icsába ha jót akar magának. Én ezt tenném!
2011. febr. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne hagyd a férjedre, mert a csaj egész nap vele van. Egy kis megértés, vigasztalás, szopinyali és már viszi is. Beszélj a nővel, mondd el neki mit csinálsz, ha nem hagyja békén.
2011. febr. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ma 14:11 Már bocsika,de ha valakit ilyen könnyen el lehet vinni,aki ilyen könnyen félre lépne,az sose volt boldog a házasságában..Akkor menjen is..

Jól írták előttem.2 boldog ember kapcsolatába egy harmadik nem tud beleavatkozni,bármennyire is szeretné..

HA már a férjében sem bízik akkor miért vannak együtt??

2011. febr. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!