Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm orálisan elégített...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm orálisan elégített egy pasit a kocsijában. Lenyelte neki. Azóta nem tudom feldolgozni, és mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kidobtam, de annyira heveskedett meg ordított, hogy mivel albérletben laktunk kijöttek a lakók meg a szomszéd és az segített leállítani a lányt. Karmolt, ütött, fogadkozott, totál bezavarodott, hogy bocsássam meg neki nem direkt volt.

Ezt a parkban tudtam meg a házunk előtt, mikor jött vele a pasi, hogy beköpje nekem, hogy őt bizony leszopta, lenyelte neki és nem egyszer élvezett a szájába már. Tehát ez több alkalom volt. Utána neki mentem a srácnak, az utcán az emberek szedtek le róla, bevertem az arcát szépen, megmondtam, hogy már mehet is feljelenteni ha mer... a barátnőmet utána rendeztem le, 1,5 éves kapcsolat volt, és már 2 hónapja más farkát szopta az utóbbi időben, mert a gyerek szerint január óta vannak jóba és kocsijában szopta le.. szexet nem említett akkor gondolom ennyi volt, na meg le is nyelte a spermáját, azonnal felfordult a gyomrom, hogy minden este minden reggel csókjával ébresztett és előtte való nap más farkát szopta és más spermáját nyelte... egyszerűen feldolgozni se tudom, folyamatosan keres, hív azóta sms-t ír, hogy csináljuk vissza, szeret, nem bírja ki, bömböl nagyon, de én ezt hogy nézzem el?? ilyet meg lehet bocsátani? ti mit tennétek a helyemben?

25 éves vagyok a barátnőm meg 20. Talán már nem is oylan tini... nem értem, hogy tehette meg ezt...



2012. ápr. 3. 08:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Te már megkérdezted ezt a múlt héten, nem? ^^


Amúgy nem kérdés, mit kell tenni: kiadni az útját gondolkodás nélkül, azután megpróbálni elfelejteni ezt valahogy. Nem lesz könnyű, de idővel sikerül. A srác is megérdemelte a maflást, nem azért, mert megszoptatta, hanem mert annyi intelligencia és bajtársiasság sincs benne, hogy legalább ne dörgölje már a másik orra alá.

2012. ápr. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
95%
Ilyen nő miatt még bánkódni sem szabad, meg azon gondolkodni hogy jól cselekszel e vagy sem, inkább örülj hogy kiderült és nem esetleg évek múlva derült ki, vagy ha ez nem derül ki akkor valami más, még durvább derül ki. Örülj hogy megszabadultál tőle. Ne válaszolj neki ha ír, hív.
2012. ápr. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
sztem élvezz a szájába te is, fotozd le aztán tedd ki napiszarra
2012. ápr. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy a srác csak be akart kavarni, és valójában semmi se történt közöttük? Lehet, hogy a pasi pontosan ezt akarta, hogy szétmenjetek. Valószínűleg tetszett neki a barátnőd, és gondolom rányomult, de simán lehet, hogy a barátnőd kikosarazta, és bosszúból azt hazudta neked, hogy a barátnőd leszopta őt, pont ezért, hogy te kiakadj és szakíts vele, így végre szabad az út.


Persze, ha a barátnőd beismerte, hogy tényleg leszopta a srácot, akkor ez az egész elmélet borul... de én szeretek elsőre inkább jót feltételezni az emberekről. Tényleg lehet, hogy csak a srác próbált ezzel a dumával közétek állni. Különben minek jött volna oda dicsekedni neked?

2012. ápr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
nem lehet az amit irtál, mert leirta a srác, hogy a csaj bocsánatot kért és azt kérte hogy felejtsék el az egészet
2012. ápr. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtnak kell maradni ilyen helyzetben. Első kérdés, szereted-e a csajt vagy csak együtt voltatok. Ha szereted, megadod neki a lehetőséget, hogyha el tudja nyugodt hangon mondani, mit miért tett. Két dolog a szerelem és a testiség. Ha beléd szerelmes, nagyon nagy szerencséd van. Sok csaj csak együtt van a faszijával, hogy eltartsák, legyek valaki, de nem érez semmit.

1,5év alatt lehetett volna beszélni arról, kinek mi fér bele a szexualitásba, mit enged meg neki a másik. Arról is, hogy mindent őszintén megbeszélni. A párod többsége nem őszinte egymáshoz.

Ha őszintén elmondja januárban, hogy van egy srác, akinek

valamiért le szeretné szopni a farkát, Te eldöntöd, hogy megteheti-e. Persze meg kell tudni az igazi okot.

Lehet, hogy olyan dolog van a háttérben (a csaj múltja), aminek ki nem teregetésért kérte a srác az orált. Ilyenkor sokkal jobb, ha elmondja az igazat, mintha még rosszabbat tesz az igazság eltussolásáért.

Sok pár jár swinger klubba, mert mondjuk az asszonynak kell másik férfi. Szereti a férjét, de nem elég. Ez a kontrollált meder. Elmondja, megbeszélik. Ha belemegy a srác, akkor swinger klub, ha nem, külön utakon folytatják.

Sokkal jobb mindent megbeszélni, mert lehet új csajod esetleg és két év múlva hasonló előfordulhat vele is.

Semmire sincs garancia.

Én 35éves családapa vagyok. Ha a feleségem őszintén azt mondaná, hogy XY-t le akarja szopni, ezért meg ezért, én

megengedném neki, ha megérthető a helyzet. Persze én is elvárnám, ha én meg akarok szopatni egy jó csajt valamiért, ő is megengedje. Ettől csak jobb lesz a kapcsolat, mert nem tiltasz, hanem megengedsz neki dolgokat.

2012. ápr. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 László22 ***** válasza:

Nem értek egyet veled utolsó hozzászolló valahogyan nem kerek számomra hogy ilyesmi egy jó kapcsolatban megengedhető vagy megbocsájtható, én sem teszem meg akkor ő se tegye meg, ha nem vagyok elég neki akkor mondja meg, ha nem vagyok jó az ágyban mondja meg, változtassunk rajta, valahogyan csak meg tudjuk oldani, ha meg nem akkor menjen amerre lát, ezt nem lehet tolerálni hogy megcsalt és akkor megbocsájtok neki mert ilyen és olyan indoka, ez a baj hogy féltek attól mi van ha nem találok helyette más nőt, dehogynem találtok ti csak nem veszitek észre mert számotokra ők a konzervatívak és a gátlásosak sok nőt ti tesztek gátlástalanná, sok esetben viszont maga a csaj is bele játszik, de az elvárások és a világ elvárja tőle hogy ku..a legyen. Én nem tanácsolom neked hogy megbocsájts neki, de ez csak egy tanács, ha megfogadod megfogadod ha nem akkor nem. Nem kötelező!


23/f

2012. ápr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Fúúj én szóba se állnék vele.

Alapból a hisztis, kiabálós, verekedős embereket se szeretem, nőben ez még rosszabb. Kb mint a cigányok.

2012. ápr. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Lifeishard ***** válasza:
94%

Kedves Kérdező!


Az élet sokszor árnyalt szerintem, ritka a fekete meg a fehér, a szürke a gyakori, de itt nem lehet kérdés az szerintem, hogy mit tegyél.

1.: Véletlenül nehéz leszopni bárkit is, ha nem egyenesen lehetetlen. Főleg nem a 2 hónap alatt folyamatosan. A csaj tehát komplett hülyének néz. Lapát.

2.: Ha tényleg csókkal ébresztett (de még ha képletesen is...), hazudott neked, 2 hónapon keresztül. Lapát.

3.: Persze, szép dolog a beszélgetés. Én is a megbeszélés híve vagyok, de szerintem ezen nincs mit megbeszélni. Mégis mit mondana, vagy mit akarsz hallani?

Véletlen volt? Ugyan...

Téged szeret? Ha szeretek valakit, nem akarok neki fájdalmat okozni. Fogok, mert ember vagyok, de igyekszem a dolgot direktbe elkerülni. Az, hogy két hónapon keresztül más farkát szopkodja, finoman szólva sem nevezhető elkerülésnek, ráadásul az emberek 98%-ának fáj, ha megcsalják, ezzel szerintem tisztában van az, aki szereti a párját.

Kíváncsi volt más f@szára? Legyen, de ez Neked nem fér bele, keressen olyat, akinek megfelel ez a fajta kapcsolat, vagy nem tekinti megcsalásnak.

Zsarolta a srác? Lehet, de nem hiszem... 2 hónapon keresztül csak tett volna valamit ellene... Ebben az esetben, mi az a titok, amibe Téged nem avatott be és miért? A 1,5 év alatt nem tanult meg megbízni benned? Akkor meg minek lennél vele?

Qrva nehéz, de ne vedd fel a telefont, ne olvasd el az sms-t, a számát is töröld.

Ha mégis beszélni akarsz vele, hát beszélj vele - de max. azért tedd szerintem, hogy okulj a dologból (magyarán, kiderítsd, miért tette - ha nem mond mást, mint a nem tudom, nem direkt volt, meg a szeretlek, akkor felállsz és elmész) és okosabb legyél a következő kapcsolatodban.

26/F

2012. ápr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem keress te is egy lányt/nöt, aki szivesen szop. A barátnödet meg kényeztesd úgy a nyelveddel, hogy ö is leszopjon.A swinger-klub se rossz pont. Én nagyon is örülnék, ha a barátnök ilyen nyitottak lennének - persze kétoldalúan - ha nekik szabad, akkor a pasinak is!! Laci
2014. jan. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!