Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet feldolgozni ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet feldolgozni ha az akit igazán szerettél, azt mondja nem is vagy, voltál fontos?!

Figyelt kérdés
..el nem tudom mondani mit érzek .. :(
2012. márc. 19. 00:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Például úgy, hogy leírod ide.
2012. márc. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 étoile et lune ***** válasza:

Nem lehet, hogy csak szemétkedésből mondta, de nem is igaz? Neked is feltűnt volna idő közben, ha nem lettél volna fontos neki, nem?

Mindenesetre nem tudok mást mondani, mint hogy idővel. Ez sajnos így megy.

2012. márc. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

a tettek számítanak nem a szavak.

ha visszatekintesz a tetteire,amilyen veled volt,abból szűrhető le,hogy hogyan viszonyult hozzád,nem abból amit mond.

a szavak manipulációra,védekezésre,vádakra valók elsősorban egy szakítási helyzetben.

2012. márc. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

ha a tetteire gondolok .. akkor is ez a végkövetkeztetés ,csak most még szóban is kifejezte. pedig korában igy kicsim úgy kicsim ..áhh .. :(


ő akarta h találkozzunk mikor már kimondtuk a szakítást, és erőltette ,azt hittem látok majd valamit rajta ..de csak cinikus volt ..-pedig tudta h hogyan érzek. Ami még nagyobb szemétség lett volna igy benne maradni a kapcsolatban h neki végül is mindegy ..én meg napról napra többet érzek .. :(


Ez alatt az idő alatt nem is próbált küzdeni kettőnkért,megerőltetni magát kicsit is.


Ez szemétség.

2012. márc. 19. 00:31
 5/14 anonim ***** válasza:
Milyen korosztály vagytok?
2012. márc. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
25-30 között
2012. márc. 19. 00:35
 7/14 A kérdező kommentje:
miért?
2012. márc. 19. 00:36
 8/14 anonim ***** válasza:
Csak tudni akartam, hogy komoly-e a dolog, vagy pedig csak tini nyafogás. Sajnos ez az előbbi...
2012. márc. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

én arra következtetek, hogy van valakije

ismerős a helyzet és szenvedtem 1 hónapig amiért ilyeneket vágott a fejemhez, de aztán láttam egy másik csajjal, és megsúgták, hogy a szakításunk után rögtön összejöttek és miközben jártuk is találkozgatott vele

attól fogva rájöttem, hogy jobba vagyok nála, főleg, mert 2 éve boldog párkapcsolatban vagyok és ő már azóta többször próbált visszajönni hozzám

tudom, most nekünk könnyű azt mondani, hogy felejtsd el, de elhiheted nekem, nekem is rossz volt, de utána én voltam a legboldogabb, hogy szíkitott velem

jó lehet, hogy a te exed másabb mint az enyém, csak azért gondoltam hasonlóságot, mert nekem is ilyesmiket mondott

Sajnos nagyon kevés a rendes pasi, én most olyannal járok és hálával tartozok annak az exemnek ki ki dobott

23 L.

2012. márc. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

egy tinilánynak sem kevésbé fájó ha szeret valakit és ezt kapja.

én 18 évesen kaptam ezt 1. kapcsolatom végén. fél évig jártunk, aztán sms-ben megkaptam hogy nem vagyok szerethető.

pár napra rá láttam egy malacorrú csajjal sétálni. utána még ragaszkodott hozzá hogy leyünk barátok "mert azért fontos vagy". aha, ingyenpszichológus voltam, meg lelkiszemetes, mert még voltam is olyan buta hogy bedőltem a legyünk barátok -dumának.

aztán persze Malacka megfúrta ezt a páciens -terapeuta viszonyt köztünk, akkor 1 évig hirtelen nem voltam fontos már.

aztán eltelt még egy év, kezdtem kicsit felejteni, összejöttem egy másik pasival ...erre három hét után megkeres, Röfivel fél éve szakítottak, találkozhatnánk.

persze fuccs a felejtésnek, minden előlről.

lehúztunk egy félévet erre közölte hogy elmegy nyáron külföldre de engem nem hívott.

tiltottam mindenhonnan, erre üzen, hogy ne csináljam, Fontos vagyok neki.

(azt hiszem kezdek allergiás lenni erre szóra, na mindegy)

.

én sose tudtam feldolgozni, talán mert ahányszor sikerült volna, nem hagyta. de ha majd végleg elmegy innen én is el fogok. felégetek mindent, új telefon, a címem senki nem tudja.

és talán akkor majd szabad leszek.

máshogy nem lehet

2012. márc. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!