Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm orálisan elégített...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm orálisan elégített egy pasit a kocsijában. Lenyelte neki. Azóta nem tudom feldolgozni, és mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kidobtam, de annyira heveskedett meg ordított, hogy mivel albérletben laktunk kijöttek a lakók meg a szomszéd és az segített leállítani a lányt. Karmolt, ütött, fogadkozott, totál bezavarodott, hogy bocsássam meg neki nem direkt volt.

Ezt a parkban tudtam meg a házunk előtt, mikor jött vele a pasi, hogy beköpje nekem, hogy őt bizony leszopta, lenyelte neki és nem egyszer élvezett a szájába már. Tehát ez több alkalom volt. Utána neki mentem a srácnak, az utcán az emberek szedtek le róla, bevertem az arcát szépen, megmondtam, hogy már mehet is feljelenteni ha mer... a barátnőmet utána rendeztem le, 1,5 éves kapcsolat volt, és már 2 hónapja más farkát szopta az utóbbi időben, mert a gyerek szerint január óta vannak jóba és kocsijában szopta le.. szexet nem említett akkor gondolom ennyi volt, na meg le is nyelte a spermáját, azonnal felfordult a gyomrom, hogy minden este minden reggel csókjával ébresztett és előtte való nap más farkát szopta és más spermáját nyelte... egyszerűen feldolgozni se tudom, folyamatosan keres, hív azóta sms-t ír, hogy csináljuk vissza, szeret, nem bírja ki, bömböl nagyon, de én ezt hogy nézzem el?? ilyet meg lehet bocsátani? ti mit tennétek a helyemben?

25 éves vagyok a barátnőm meg 20. Talán már nem is oylan tini... nem értem, hogy tehette meg ezt...



2012. ápr. 3. 08:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Olcsó kis ribanc, soha nem fog megváltozni. Ha van eszed, nem fogadod vissza, keress inkább hozzád valót!
2012. ápr. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%

Úgy, ahogy az első mondja!


Keress rendes lányt, aki megbecsül téged, te jó arcnak tűnsz, jobbat érdmelsz!

2012. ápr. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%

tudok pont egy ilyet aki velem majdnem ugyanezt csinalta csak 1 het utan...

kis aranyos artatlannak tunt, kozbe meg kiderult hogy barkit leszop aki megkeri ot.

2012. ápr. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
68%
hat ha mar mas farkara volt kivancsi... a te dolgod az hogy teljes mertekben megertsed miert tette es mire vagyik! ezt ha szereted ot persze. miert tetted es mire vagyik?! lehet kivancsi volt, lehet igazan tetszett a srac neki. de nem ertem a srac miert mondta el?! ezt a baratnod kellett volna megtegye! gondolkozz el azon hogy milyen is a kapcsolatotok es miert is nem oszinte hozzad? szerintem ez a problema melyebb mint csak egy egyszeru leszopta es lenyelte es most hanyingerem van...
2012. ápr. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%

Nem direkt...ó akkor csak véletlenül sz*pott le valakit mi ?:D hagyjuk már. Hogy mit tennék? eltörném a kártyám, vennék 1újat, a csajt meg még véletlenül se fogadnám vissza.

ez egy ribi

2012. ápr. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem meg csak leszopta, lenyelte, és most hányingere van. Mit kell ezt túlcifrázni. Szerintem is dobd ki...
2012. ápr. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%
Ezen aztán igazán nincs mit gondolkozni. Ha lenyelte, ha nem.
2012. ápr. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
3%
Gondolj bele,lecidázta a csókát te meg utánna a csajossal csőröztél.Wáháháháháháháháháháááháhá.
2012. ápr. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 László22 ***** válasza:
94%
Így van,nem kell kiemelni a dologból hogy lenyelte vagy nem nyelte, alap dolog, én sem tudnám megbocsájtani a barátnőmnek ha mással csalna meg és ebben nincs apeláta és nincs ürügy, nekem semmivel sem tudná megmagyarázni hogy miért történt, nem indok a pia, se a drog, se az hogy veszekedtünk, tartom magamat annyira gerinces embernek hogy ha már nem akarom a csajt akkor megmondom neki szakítok vele és utána keresek magamnak más csajt, és nem közben vele, ezt ugyan úgy elvárom tőle is, ha nem így gondolkozik és megcsal, akkor úgy ott hagynám hogy csak leskelődhetne. 23/f.
2012. ápr. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
35%
egy kamionnyi bálna élvezzen a szájába, úgy hogy az anyja is lássa! ótvaros szakadék nagy lotyó! hívd fel szexelni, hogy megbocsátasz. vetkőzzön le, dobd ki a ruháit az ablakon aztán pucéran tedd ki a kis bárcást.
2012. ápr. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!