Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne csinálnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Egy srácon észre vettem hogy tetszem neki, az elején leszartam, de elkeztünk barátkozni, és 2 hónapja, hogy barátok vagyunk de azt vettem észre magamon mintha nekem is tetszene a srác. Az elején hazudtam erről magamnak, ameddig el nem kezdett mesélni egy lányrol aki tetszik neki, de nagyon egyértelmű volt számomra, hogy én vagyok az (ezt most nem részletezném mert hosszú lenne). És elhívott egy helyre ahol el mondta volna hogy tetszem neki. Végűl volt az a talalkozó de nem kerűlt szóba, szóval énsem említettem mert énsem vagyok benne biztos, hogy mit érzek iránta, és nem akartam se igent se nemet mondani. De sikerűlt ezzel kapcsolatban beszélnem anyámmal, és nagyjábol tisztázta hogy valószínű mit is érzek (rettenetesen hülye vagyok ha érzésekről van szó). Na és az első találkozás óta néha-néha el megyünk ide-oda, de ez még hivatalosan nem randi, mert még nem volt semmi olyasmi hogy szerelmet vallott nekem. Viszont nemrég jöttem rá, hogy én ezt még nem biztos hogy akarom, még ki akarom próbálni a szexet egy lánnyal is, nem akarom ilyen hamar oda kötni magam valakihez, plusz ha úgy történnének a dolgok, én nem olyan életet tervezek magamnak ahol van férjem és gyerekem, én egyedűl akarom leélni az életem egy nyugis környezetben, ahol nem kell alkalmazkodnom senkihez és nem kell elviselnem senkit, nem akarom gyerekekkel elcseszni az életemet mint a sok hülye. De mégis úgy érzem, hogy tetszik nekem ez a srác, de fingom sincs hogy mit akarok, vagy mit érzek vagy hogy mit kéne csinálnom. 18/L
tegnap 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Drága szivem, nem attól lesz valami randi, hogy szerelmet vallanak neked! Jézusom... Elhívott, mert jól érzi magát veled, lehet nem is szerelmes. Mondjuk kommunikálhatnál a sráccal, hogy nem akarsz jelenleg kapcsolatot, 'akar-e dugni'... , valszeg benne lesz...
tegnap 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hú hát 18 évesen eléggé túlagyalod ezt az egészet!


Ha tetszik neked, akkor legyetek együtt. Aztán majd hozza az élet a többi dolgot.

tegnap 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 az emberekben jól tudok olvasni, az 100, hogy tetszem neki, plusz még a hülyének is egyértelmű lenne.


#2 tudom, túl agyalom szerintem is, de az életben nem éreztem senki iránt ilyet, és lehet nem is akarok, nem tudom. Plusz hát lánnyal is kipróbálnám, mielött mondjuk össze jönnék ezzel a sráccal, csak hát azt sem tudom hogy össze akarok e jönni vele. Lehet inkább hanyagolnom kéne még pár évig az ilyen kapcsolatokat, lehet nem vagyok kész még erre.

tegnap 22:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdező de hát nem is mondtam, hogy ne tetszenél neki! Hihetetlen.
tegnap 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mondj nemet neki, ha te még ilyen vagy. Legalább ő is élhetné az életét akár mással boldogan. Hozhatnál egy kis áldozatot, hogy legalább neki legyen esélye boldog életet építeni saját magának. 31/F
tegnap 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#4 idézem "lehet nem is szerelmes", mind1 is, köszönöm az eddigi válaszaidat, de ezzel a stílussal légyszíves ne írj több választ, legyen szép estéd!


#5 igen, ha ez legalább szerdáig nem tisztázódik a fejemben akkor az lesz, igazán kedves, és jószívű srác, nem akarom se becsapni se játszadozni az érzéseivel.

tegnap 23:02
 7/7 anonim ***** válasza:
A szerelem nem jelenti ugyan azt, hogy tetszel neki! Azt ugye tudod?!
tegnap 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!