Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szegyelltem hogy takarito...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szegyelltem hogy takarito vagyok, ezert azt hazudtam a paromnak, hogy papirmunkakat vegzek. Nem tudok mar tovabb hazugsagban elni, de nem akarom bevallani. Mit kellene csinalnom? 23L

Figyelt kérdés

Napi 5-6 oraban takaritok, szegyelltem a parom elott, ezert azt mondtam neki hogy papirmunkakat vegzek, a helyben nem hazudtam, csak abban, hogy mit dolgozok ott.

Nagyon rosszul voltam lelkileg amikor elkezdtem ott dolgozini es ez kellett az eletembe, nem stresszelek a munkam miatt, nem kell gondolkodnom kozben csak csinalom, csinalom es csinalom, nagyon elfaradok, nem kell senkivel beszelgetnem, nem kell alkalmazkodnom senkihez..nekem ez igy most megfelelo, nem tudom meddig de nyugodt vagyok.

De a parom elott nagyon szegyellem..utalom magam ezert, tudom, hogy tobbre vagyok kepes es nem akarom, hogy egy takarito lanynak lasson engem.

Nem akarom bevallani, viszont nem tudok tovabb igy lenni hazugsagban.

Elmegyek otthonrol es az egesz hazugsag..egyutt elunk

Mit kellene csinalnom?


2023. febr. 20. 21:57
A kérdező szavazást indított:
Valljam be neki az egeszet es kerjek bocsanatot
Hagyjam ott a munkat es lepjek tul ezen
35 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

tudod mi a szégyen? aki nem dolgozik, pedig tudna, hanem eltartatja magát.

a munka nem szégyen. egyik sem. a takarítás meg pláne nem.

2023. febr. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Mióta vagytok együtt? Mióta "tart" a ferdítésed?
2023. febr. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem szegyen a munka, tudom!

Es en nem nezem le a takaritokat, mindig kedves voltam veluk regen amikor még mas munkahelyeim voltak, sokkal kedvesebb mint egy felsobb rendubb beosztottal.

De, nekem nagyon nagy onbizalomhianyom van, es ez, hogy takaritok mégjobban azt erositi bennem, hogy egy senki vagyok.

Viszont, nem stresszelek es ez pozitiv. Az onbizalomhiany akkor is bennem lenne ha mast dolgoznek

2023. febr. 20. 22:05
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

Mondd neki azt, hogy eddig papírmunkát végeztél de kiégtél, nem akarod tovább csinálni, viszont felmondani sem akarsz és ott a cégnél felajánlották, hogy maradj ott takarítónak.

Megjegyzem, nekem életem legnyugisabb és leglelkibékésebb melója volt a takarítás. Én szerettem.

2023. febr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Suereted ezt a munkahelyet és ezt a munkát? Vagy szeretnél mást dolgozni? Ha szívesen váltanál, akkor jelentkezz máshová, és majd mondd el neki, hogy váltottál és az új munkahelyeddel legyél már őszinte.

Ha pedig szereted ezt csinálni és jól érzed ott magad és maradni fogsz hosszú távon, akkor szerintem meséld el neki, amint magadban ezt rendbe teszed. Mit értek ez alatt? Azt, hogy ha szereted és neked jót tesz, akkor ne nézd le magad emiatt. Vállald büszkén, hogy egy értelmes és hasznos munkát végzel. Örömödet leled abban, amit csinálsz, amit létrehozol vele. És legyél büszke magadra, hogy amikor nehéz időszakod volt, nem magadba roskadtál punnyadni, hanem elmentél dolgozni, és az erőt adott és összeszedted magad. Ez hatalmas dolog! És ha ezek után úgy érzed, nem a takarítás az életed értelme, és többre vagy képes, akkor menj és valósítsd meg az álmaidat! Ha akkor össze tudtad szedni magad és előre lépni, akkor most is menni fog.

2023. febr. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

4. En is szeretem mert nagyon nyugodt, egyedul vagyok ott vegig. Megcsinalom es hazamegyek..

Az a baj ezzel, hogy nem akarom hogy tudja, hogy takaritok

2023. febr. 20. 22:07
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Én külföldön takarítottam. Ajánlom, ha van lehetőséged, kerülj be egy szállodába. Ha becsületesen dolgozol, netán csepp eszed is van, hamar felfelé vezet az út a supervisor pozícióba. Ott takaríthatsz is, papírozhatsz is, nem is fog senki lenézni, szerintem valamelyest presztízse is van egy szép szállodában dolgozni.
2023. febr. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
5. Az hogy nyugodt, az nem jelenti azt hogy a takaritas az eletem ertelme..szegyellem elotte. Csak a nyugudsag miatt szeretem
2023. febr. 20. 22:09
 9/10 anonim ***** válasza:
91%

Egy jófej takarító az irodában kincs! Én nagyon sajnálom, hogy elment a régi takarítónő tőlünk. Nagyon aranyos, vicces volt és jó tanácsokat adott, súgott ezt-azt, amikor kellett :) Meg általában jobb kedvre derített, tudta, mi merre van, kit kell kérdezni stb. Szinte mint egy recepciós vagy irodavezető. Mindig viccelődtünk, hogy ő a főnök valójában. Szóval egyáltalán nem nézi le értelmes ember a takarítókat, azt nézik, milyen ember egyébként. Ez csak egy munka. Te se nézd le magad.

Amúgy is mindenki pucolt már wc-t pl otthon. Én még mások után is. Így egyszerre voltam irodista meg takarító is egy időben. Egyetemen amúgy bevett stresszlevezető módszer volt a takarítás.

2023. febr. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
#8, akkor azt szégyelled valójában, hogy azt érzed, többre vagy képes, mégsem mersz belevágni? Szerintem mesélj neki a terveidről, mert ha szeret, támogatni fog bennük. Mondd el neki, hogy ilyen képzésben gondolkozol, szeretnél előrelépni, a jelenlegi helyedet otthagyni, mert ott nem lehet. Egy pár az egy csapat, egymás céljait segítik. Kell a bizalom.
2023. febr. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!