Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is úgy gondolja, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is úgy gondolja, hogy a házasság intézménye fölösleges, ami csak papírmunkával, és huzavonával jár, ha vége van?

Figyelt kérdés

2012. máj. 9. 01:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
Abszolút. Ezért sem fogok megházasodni. Geráppááááá...
2012. máj. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne egy tuti szuper kedves, okos, ráadásul bomba nőd, akkor te is büszkén elvennéd feleségül, nem?
2012. máj. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Voltam házas, elváltam. Most azt kellene írnom, hogy teljesen igazad van. De! Ha így gondolod, akkor számodra tényleg az és ne házasod addig, míg így gondolod.

Lassan egy éve szeretném megkérni egy lány kezét. Nem tervezem, hogy vége lesz.

2012. máj. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%

"egy fölösleges f@szság, ami csak papírmunkával, és huzavonával jár, ha vége van"

Hát igen, a mai világ nagy értékei és gondjai. Sajnálom, hogy ebben a korban élek.

2012. máj. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem azért felesleges, mert macerás ha vége van, ha tudom hogy együtt maradok valakivel (tegyük fel, hogy tényleg tuti, 100% biztosan tudom hogy együtt maradunk), akkor is feleslegesnek tartom. 21n
2012. máj. 9. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Beviz Elek ***** válasza:
Szerintem nagyon szép és jó dolog, csak az a baj, hogy az emberek nem tartanak ki egymás mellett a rosszban. A másik hogy jön a kalandvágy és mindenki b.szik mindenkivel. Sajnos ezt látom...
2012. máj. 9. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Az én látásmódomban:vannak olyan rendkívüli reklámot kapott,szuperül "eladott" dolgok az életben amik BIZONYOS köröknek extra bevételt jelentenek.Ugye a házzaság is pénzbe kerül.Szinte minden ünnepnél költeni kell az embrnek "mert sikeressen rá lettek IRÁNYÍTVA az emberek.

Arra kellene rájönni hogy az emberi oldalon túl nem számít semmi,az érzelmek,a gondolatok a másik emberről számítanak csak,nem pedig egy papírfecni vagy nem egy pirosbetűs ünnep a naptárban amivel szinte már kötelezően kikényszerítenek az embertől pénzt különböző jól megmagyarázott okokból.Sajnos sikeressen.Ezt érzem.

2012. máj. 9. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én kitartok a barátom mellett, házasság ide vagy oda, egyáltalán nem emiatt fogok mellette maradni.

Én már kicsit elavultnak érzem a házasság intézményét, egy hagyomány, amit csak azért tartanak szép dolognak, mert régi - de javítson ki, aki másképp tudja. A nevemet feleslegesnek tartom megváltoztatni, a pénzemet értelmesebb dolgokra is el tudom költeni. Szóval igen, nagyjából azt gondolom, amit te.

2012. máj. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ja, f@szság, drága is, kvázi értelmetlen is, sok a papírmunka, meg kell hívni rokonokat, ismerősöket, etetni-itatni kell. Mégis, mindjárt itt az esküvőm, és nagyon várom már! Kell hozzá egy megfelelő partner, és akkor természetesnek fogod érezni. És szerintem ez egy mód arra, hogy kimutasd mások előtt, hogy igenis nagyon komolyan gondoljátok, boldogok vagytok együtt, és így is akartok maradni.
2012. máj. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%
Akkor felesleges, ha nem tartod meg a párodnak adott szavad és nem gondolod komolyan.
2012. máj. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!