Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mással is volt már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is volt már, hogy akkor esett le, hogy nem is szerették, amikor már vége lett?

Figyelt kérdés

A párom szakított. Most özömlenek belém a millió apróságok, amiből tisztán láthattam volna, hogy semmit nem jelentek neki.

Az apróságok.....

Nagy dolgokban meg állandóan akarta, hogy hozzá költözzem, családunk legyen, eljegyzett...

De a sok pici dolgok mindegyikéből a homlokegyenest ellenkezője látszott.

Minden veszekedésünknek egy oka volt. Hogy nem akar engem, elviselni is alig tud.

Bármit amit szerettem, vagy ami én voltam, azt akarta, hogy elhagyjam, hogy megváltozzam.

Bármi amitől féltem, azzal visszaélt és azzal bántott.


Mással is van ilyen, hogy akkor nyílik ki a szeme, amikor elhagyja a "szerelme"?


hogy élte túl?

Annyira fáj.


2012. máj. 8. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ja, 10 év házasság és 3 gyerek után... Nagy koppanás volt, sz.r a világ.
2012. máj. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerencsére nekem nem volt ilyenben részem(kopkopkop). De sajnálom, hogy így alakultak a dolgaid! Kitartás. Lehet most még nem így gondolod, de jobb, hogy vége lett a kapcsolatnak.
2012. máj. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos vak az ember lánya. Nem vagy egyedül.
2012. máj. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

és amiket most érzek, nem is érdekli. egyáltalán nem.

hogy tud valaki így elhidegülni?


én miért nem tudok?

2012. máj. 8. 18:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Én most, fél év után jöttem, rá, hogy anno, már nemigazán szeretett ha olyan könnyen le tudott mondani rólam.

Az utolsó napon sokat rágódott- legalábbis azt mondta, aztán végül lett 1 hónap amit én javasoltam (mert még mindig szeretem,pedig meg se érdemelné)szóval azalatt az 1 hónap alatt nézzük meg, változik-e valami.

Ami úgy festett,hogy sem kézen fogva séta,sem becézgetés,sem együtt alvás és folytassuk ugyanígy. Aztán visszajött a szex része, ami néha-néha előfordul,de én ezt már egyre nehezebben bírom.

Szeretem,mindig is szeretni fogom, próbálok új társra lelni de nemigazán megy. Ha jól tudom ő most beszélget egy lánnyal aki tetszik is neki, de ha összefutunk mindig vannak olyan megynilvánulásai mint mikor együtt voltunk.


Visszakanyarodva a kérdésedre, én most jöttem rá ugye, hogy annyira nem szeretett már és fáj. Nekem is a fejemhez vágta egyszer hogy nem mutatom ki a szeretetem felé, és persze én is úgyanezt éreztem tőle. Ez már a végefelé volt...

2012. máj. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!