Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz ennek a vége? Öngyilko...

Mi lesz ennek a vége? Öngyilkosság?

Figyelt kérdés

Nővérem 3 éve érettségizett, amikoris kiment a külföldön élő nagyihoz lakni, mert "gyűlölt" itt mindent.

Ott azonnal beleszeretett egy ilyen "ki ha nem én" alfahímbe.

Most lesz 4. éve, hogy a családjából él, sosem keresett egyetlen fillért sem.

Félévente hazajön, itt van egy hónapot, mialatt sír, toporzékol, hisztériázik, hogy öngyilkos lesz, nincs értelme az életének, depressziós stb. míg végül apukánk megy a bankba és ad neki 1000eurót, hogy visszamehessen a nagyihoz élni aki közbe megunta a semmittevését és hazaparancsolta).

Eddig 3x csinálta ezt meg. Most 3 hónapja hazajött, úgy tűnt végleg, hisz már csak egy darab ezres eurónk maradt a bankba. Tegnap mégis megkapta azt a maradék ezer eurót is és még ma reggel visszahúzott a nagyihoz.


Mi lesz ebből?

Eddig több, mint 1 millió forintot kapott és elverte a semmire (ételt és lakást a nagyi fizette mindig is...).


És rám miért nem gondolnak a szüleink?


2012. ápr. 13. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
De miért nem dolgozik a csaj? Melyik országba mennt ki, ha meg lehet kérdezni? Ès már megbocsáss, mi lesz vele, ha a nagyi egyszer túl öreg lesz?
2012. ápr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a szüleidtől már megkérdezted már h veled m lesz?


Legközelebb hazajön a tesód,és hisztizik,állj elé és mond meg neki pofa be mert nézzen meg téged te mit kaptál eddig?

2012. ápr. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a 2. hisztije után lekevertem volna neki 1 hatalmas anyait. De biztos, hogy nem adtam volna 1 milliót arra, hogy elköltse a semmire.
2012. ápr. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha ezt megemlítem nekik, nagyon pipák rám, mondván én dolgozom, úgyhogy pénzéhes vagyok, hogy még ezt is felvetem.
2012. ápr. 13. 17:29
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
SZerintem lépj le. a familiad nem százas. egyedul többre mész.
2012. ápr. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Dehogy lesz öngyilkos. Aki fenyegetőzik, meg "rosszul" csinálja (nem hal meg) az mind hiszti.

A rossz példa is példa. Te tudod már, hogy hogyan NE ba.szd el az életedet.

Szarj rá magasról. Ő is azt teszi veled.

2012. ápr. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!