Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Válás lehet a vége, ha keveseb...

Válás lehet a vége, ha kevesebb az intim együttlétek száma?

Figyelt kérdés

Régen mondjuk heti min. 4 volt, most ez lecsökkent heti 1-re.

Elképzelhető, hogy emiatt valamelyik vagy akár mindkét fél szeretőt keres?


2012. ápr. 6. 07:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Idővel természetes,hogy csökken az együttlétek száma. A heti egy normális. Csak akkor lehet baj,ha az egyik félnek túlzott az igénye. Egy házasságban nem ez a legfontosabb dolog.
2012. ápr. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Ha valamelyiknek ez kevés, akkor elképzelhető. De amúgy ez nem kizárt akkorsem, ha a pár naponta szexel...
2012. ápr. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek ez nincs összefüggésben?
2012. ápr. 6. 08:11
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Biztos, hogy nincs.
2012. ápr. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha az egyik fél nem nimfó, akkor nem lesz válás a vége. Házasságban talán normális a heti 1.
2012. ápr. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Tököm tele van már ezzel a szexista világgal. Félre ne értsetek, tudom, hogy fontos dolog egy párkapcsolatban, meg megértem, hogy te is félsz ettől kérdező, hogy félted a kapcsolatotokat, de tényleg mindenből ez folyik a tv-ben, a rádióban, ez a trendi, tabu dolog mára már olyan mindennapossá vált mindehol, hogy már kínos szerintem. Semmi nevelő ereje nincs. De semmi, csak az, hogy mennyire állatok vagyunk, az intimitás meg semmivé válik
2012. ápr. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez mindkét félnek megfelelő, akkor nem gond, de ha az egyik többször szeretné, akkor okozhat problémát.
2012. ápr. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Kizárólag ettől nem. Viszont erősíti az intimitást, kötődést, érzelmi kapocs.

Szerintem azt kellene megkeresni, hogy mitől lett a heti 4-ből egy.

2012. ápr. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyébként igen, ez valós dolog, nekem barátnőm nem akarta a végén, de elvárta volna a babusgatást, törődést, és én nem tudtam úgy viszonyúlni hozzá.
2012. ápr. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A házasságban az átlag a heti 2-3.

Denagy különbségek lehetnek. Nektek kell érezni,hogy ez elég-e nektek

2012. ápr. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!