Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Osszetort ezert bosszubol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osszetort ezert bosszubol ismerkedni kezdtem az unokatesojaval, viszont most felek, hogy ez a fiu is ossze fog emiatt torni. Mit kellene csinalnom?

Figyelt kérdés

Osszetort egy fiu nagyon, minden hazugsag volt, mindenbe hazudott aztan cserben hagyott.

Van egy unokatestvere, akivel en elkezdtem ismerkedni bosszubol, viszont kozben rajottem hogy ezzel a fiuval el tudnam kepzelni az eletem. Tehat most felek, hogy megtudja az a fiu akivel ismerkedek, hogy ismerkedtem az unokatesojaval es csak erdekbol kezdtem el vele beszelni es o is osszetor engem ezert..nagyon a padlon vagyok most. Nem gondoltam hogy mindenkepp csak nekem fajhat


2023. márc. 4. 23:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Ez egy normalis, nem hazug fiu. Es en felhasznaltam ot a hazug unokatestvere miatt..de nem akartam neki rosszat, csak a masiknak
2023. márc. 4. 23:32
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Megérdemelnéd.

Nem tudom hány éves vagy, 10?

Ez a felnőtt párkapcsolatok kategória.

Nőjj már fel...

A többit inkább nem fejtem ki...

2023. márc. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
37%

Még mielőtt mástól megtudná, mond el neki, hogy miért kezdtél el vele ismerkedni, és, hogy ez a "bosszú" mivé alakult benned.

Ha valóban normális megérti, ha nem akkor ne bánd, felejtsd el.

2023. márc. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mit kellene csinálnod?


Hanyagolnod az egész párkapcsolatosdit egy időre, és önmagadra figyelni, fejleszteni magad, mert nagyon gyerekes vagy.


Nem használtál te senkit fel, nehogy elhidd már, hogy te Jagami Light vagy a Death Note-ból. Az a másik fiú, is ugyanolyan éretlen, mint te, ezért találtatok egymásra.

Ennyi.

Téged viszont simán felhasználhat bárki, mert nagyon naiv vagy.

2023. márc. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!