Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok!Lenéznétek azt a fiút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok!Lenéznétek azt a fiút aki egyszer meghúzta az unokatesóját?

Figyelt kérdés
2020. aug. 27. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
semmi pánik, mindjárt iskola
2020. aug. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Ez a kérdéses teljes egészében kitaláció!

Ha a való életben történne ilyen, akkor igen, mert egy részről szánalmas hogy több ezer nő közül nem talál magánakvalót, másrészről meg gyomorforgató, és súlyos bajok vannak a fejekben, ezekszerint.

2020. aug. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
ciganyoknal gyakran elofordul.
2020. aug. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Alapban lenézem a romákat.
2020. aug. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Ahogy Howard mondaná: "Csak másodunokatesóm volt"



De amúgy meg fúj, kivéve ha valamilyen uralkodó család tagjai vagytok egy fantasy világban. Esetleg kisebbség, ott kulturális eltérések miatt nem kelt akkor viszolygást.



Amúgy nem tudom mi az a szint ami alatt már nem probléma, tehát vajon harmad vagy negyedunokatestvéri szint az még belefér? Csak mert alapvetően nem tudhatod, hogy kik a negyedunokatestvéreid akikkel csak közös ükszülőtök van. Na, ilyen elven nekem egy sereg lengyel meg székely negyedunokatestvérem van akiknek a nevét sem tudom, de szerintem szinte bárkinek van egy sereg olyan leszármazási mellékága amiről nem tud.


Kiszámoltam, hogy 26 másodunokatestvérem van (igazi csak 2), akkor vajon mennyi harmad és negyedrangú unokatestvérem lehet? Vagy bárkinek?

2020. aug. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tudott róla, hogy unokatesó, és később derült ki, nem. Egyéb esetben igen, akárhanyadunoktestvér.
2020. aug. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Fúj.
2020. aug. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!