Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mit gondolnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit gondolnátok, ha egy fiú barát azt mondaná, olyan neki, mint ha az unokatesója lennél? Jól esik ez vagy sem?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 19. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mit érez a lány. Ha csak haverok, akkor jól.
2014. ápr. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp jól esne, ezzel azt akarja mondani hogy fontos vagy neki.
2014. ápr. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ akarok e tőle valamit, ha igen, nem igazán töltene el boldogsággal.
2014. ápr. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen az attól függ mit érez a lány, de ilyen még nem fordult elő velem, hogy ezt mondták volna. Olyat viszont már mondtak, hogy többet érez barátságnál. Természetesen ez azért jól esett, de meg is lepődtem.
2014. ápr. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem testvérnek szoktak hívni haverjaim.Meg olyan is a viszonyom mindegyikkel,mint ha a testvérem lenne.Nekem jól esett mikor azt mondták,hogy olyan vagyok nekik mint a testvérük lennék.
2014. ápr. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Régen szerelmes volt belém a srác, vagy talán pontosabb lenne azt mondani, hogy egy fellángolás volt, de már jó ideje van barátnője, és tényleg úgy megbeszélünk mindent egymással, mint ha tesók lennénk. Tudom, hogy a barátnőjét szereti teljes szívéből, aki nem biztos az érzéseiben, az nem beszélne úgy a párjáról, mint ő. :)
2014. ápr. 19. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!