Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te hogyan közelítenél egy fiúhoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hogyan közelítenél egy fiúhoz?

Figyelt kérdés
Már volt pár barátnője.. Szereti a zenét és imádja a mixelt számokat! Nem a legjobb tanuló, de ettől még nem függ sok minden! Előre is köszy!

2014. ápr. 15. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Na ez a "köszy" sok egy kicsit.

Tegyed kifele a csecsed, oszt' ha rácuppan akkor begyüssz nekije.

2014. ápr. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mosolyognék rá mindig, kedves lennék, beszélgetnék vele, esetleg néha kicsit flörtölgetnék is vele. De a lényeg, hogy egy idő után elkezdenék picit utalni arra, hogy bejön neki. Ha normális a srác, akkor észreveszi ezeket a jeleket (ha a lány is jól "alkalmazza" őket), és lépni fog.
2014. ápr. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*bejön NEKEM (bocsi)
2014. ápr. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Lassan, araszolva.
2014. ápr. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 C0r3 ***** válasza:
54%
Sehogy. Nem vagyok b*zi.
2014. ápr. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szép lassan kerülj hozzá közel,először csak építs ki vele egy baráti kapcsolatot.Baráti kapcsolat alatt értem,hogy beszélgess vele sokat olyan témákról,amelyek őt is érdeklik,így megismerhetitek egymást.Flörtölj vele,légy vele kedves,mosolyogj rá sokat.Ne támadd le,és ne áruld el neki az érzéseidet,csak éreztesd vele,hogy jó nálad.
2014. máj. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!