Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnék az elkényeztetett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék az elkényeztetett unokatesómank segíteni, h ne érje folyton csalódás a lányok terén?

Figyelt kérdés
Az unokatesómék nagyon gazdagok, mindig megvolt mindenük, így a srác teljesen el lett kényeztetve, alapvetően jó esze van,egyetemet,jogsit,nyelvvizsgát, mindent lazán elvégzett, intelligens, csak látszik rajta, h egy burokban nőtt fel. Épp ezért a lányok rendszerint összetörik a szívét. A fiú első ránézésre kicsit nagyképűnek látszik,tele van önbizalommal, viszont ő senkit nem néz le, valójában nagyon jószívű és mindenkit úgy fogad el, ahogy van, még a légynek sem tudna ártani. Nagyon jóhiszemű, semmilyen előítélet nincs benne, szeretettel és bizalommal fordul olyan lányokhoz is, akik csak ki akarják használni. Igazi álompasi,jóképű,művelt,intelligens,magabiztos, csak az a baj, h sokan csak egy gazdag elkényeztetett hülyegyereknek gondolják,mert felszínesen ítélik meg, pedig én tudom, h benne ennél sokkal több van.
2018. nov. 4. 08:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tanítsd meg rá, hogy ne viselkedjen gazdag hülyegyerekként.
2018. nov. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De nem viselkedik hülyegyerekként, csak az emberek többsége felszínességből vagy irigységből csak ennyit lát benne.
2018. nov. 4. 08:43
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Ez kamu. Csak azért, mert valaki gazdag, nem fogják hülyegyereknek nézni, csak ha úgy viselkedik. Nekem eddig csak gazdag pasijaim voltak és mindegyik értelmes, rendes, szerény volt, soha nem néznék valakit hülyegyereknek csak azért, mert gazdag. Főleg úgy, hogy én is ilyen családban nőttem fel. Ez gondolom csak egy provokatív kérdés a nők ellen.
2018. nov. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Figyelj ha annak gondolják, akkor az is. Leírtad hogyan nevelkedett, ez nyomot hagy az emberen. Ezen változtatni borzasztó nehéz. De nyugi van rengeteg elkényeztetett nő is, csak meg kell találniuk egymást.
2018. nov. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#3 Az egy dolog, hogy te nem vagy felszínes, és nem nézed a gazdag embereket hülyének, de ne magadból indulj ki! Az emberek többsége ebben az országban legyenek azok férfiak/nők, irigységből előítéletből kapásból utálja a gazdagokat.
2018. nov. 4. 09:00
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
#5 Akkor ne olyan emberek között mozogjon, akik szintekkel alatta vannak és irigyek rá, hanem válogasson a saját köréből :D Amúgy ezt bebeszéled magadnak, én sehol nem tapasztalom, hogy bárki bántana, megvetne vagy irigy lenne azért, mert gazdag családba születtem. Épp ellenkezőleg.
2018. nov. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
És mi lenne, ha olyan körökben ismerkedne, ahol nem tudják, hogy gazdag? Én sem tapasztaltam még soha, hogy ez valós probléma lenne, hacsak nem dörgölik az ember orra alá, de ha a ti köreitekben mindenki undok csak emiatt, akkor keressen olyat, aki nem tudja róla, hogy gazdag, és akkor probléma letudva, nincs felszínes előítélet.
2018. nov. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Senkinek sem kell kötelezően a homlokára írnia, hogy mennyire gazdag! Nem kell méregdrága cuccokban, menő autóval virítani. Ha az a baj, hogy gazdag hülyegyereknek nézik, akkor ne villogjon a pénzével. Járjon egyszerű ruhákban, tömegközlekedéssel.

Nekem is van olyan barátom, akiről meg nem mondtam volna, hogy egy medencés, hatalmas kertesházban él.

2018. nov. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha gazdag, elkényeztetett hülyegyereknek gondolják, akkor valószínűleg ez így is van! Még ha akaratlanul is, de tehet olyan bántó, tapintatlan megjegyzéseket, amik mások számára azt mutatja, hogy fogalma sincs az élet nehézségeiről. Mennyibe kerül például finanszírozni az egyetemet, albérletet fizetni, dolgozni a suli mellett, stb.
2018. nov. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ok nélkül nem viselkednének vele így, szóval valahogy a viselkedéséve mégis ezt sugallja, akaratlanul is, a neveltetéséből adódóan.

Mondok példát ilyenre, ha nem bánod.

Netes társkeresőn beszélgettem olyannal, akin érződött, hogy jobban ment a családja szekere, mint az én családomé, lenézte a panelt úgy, hogy sose élt benne, az egész beszédén lehetett érezni, hogy mennyire természetesnek veszi azt a jómódot, amiben felnőtt, ez pedig nem esik jól annak, akinek mindenért küzdenie kellett. Ő egyébként nem érezte magán, hogy fölényeskedő a viselkedése.

2018. nov. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!