Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy ne fájjon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne fájjon?

Figyelt kérdés
Szeretek valakit, de megszakította velem az ismerkedést.

2018. okt. 22. 20:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Mit mondott miért?
2018. okt. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Ez fontos lenne,hogy miért szakította meg veled. Írhatod privátba is,ha úgy könnyebb.
2018. okt. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nincs esélyem, nem lehetek már vele, ezért is kérdeztem hogyan viseljem el. Hiányzik.
2018. okt. 22. 20:44
 4/24 anonim ***** válasza:

Ért már csalódás eddig? Hány éves vagy?


Sokat nem tehetsz. Maximum egyszer próbálkozol még, aztán lefoglalod magad valamivel.


:(

2018. okt. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Guríts le egy sört!
2018. okt. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Vegyel boxkesztyut, menj le edzeni, es kepzeld el a fejet a zsakra, es verd laposra. :)


Nekem bevalt, mert kiadtam magambol minden negativumot.

2018. okt. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Nyilván okkal tette. Miért nem kérdezed meg tőle?
2018. okt. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Tudom miért tette, de nem tudom elviselni, hogy nem ad esélyt nekem és elveszítettem.

A boksz jó ötlet lenne, de magamat gyűlölöm csak, őt továbbra is szeretem.

2018. okt. 22. 21:37
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg felülkerekedni ezen, fejleszd magad, mert ha már az ismerkedési fázisban fáj, hogy elvesztesz valakit, akkor képzelj bele, hogy mit fogsz érezni akkor, ha már egy jó ideje együtt vagy valakivel, és úgy mentek szét!

Fájdalmas lehet ez most, de ennél csak rosszabb lesz, szóval gondolj úgy rá, hogy okkal történt, és erőltetni nem tudod. (Bár a konkrét indokot nem írtad le)

2018. okt. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Fel a fejjel és előre!

Majd a következő...

2018. okt. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!