Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak hogy ne fájjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne fájjon és ne tudja meg hogy ő az első?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, 10 évvel idősebb mint én. Nagyon régóta kerültettük egymást mire összejöttünk hónapok voltak. Ekkorra már nagyon kívántuk egymást, egyik este nálam filmeztünk aztán elkezdett csókolózni, én magamra húztam, elkezdett simogatni, már rendesen tocsogtam ott lenn, de ahogy éreztem hogy feláll neki úgy belassítottam és leállítottam. Azt mondtam hogy túl korai pedig nagyon kívánom. Az a baj hogy nekem ő lenne az első és nem.akarom neki elmondani. Hogyan tudnám elkerülni azt hogy fájjon és hogy ne tudja meg? 24N
2018. aug. 23. 12:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
mért baj ha megtudja?
2018. aug. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
Sehogy:D Va ami nem letegadható:D Remélhetőleg ha megtudja az igazat a srác, nem futamodik meg. De szólj neki, hogy ne érje váratlanul és fel tudjon készülni...
2018. aug. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem se baj ha megtudja.

Nem fog fajni ha tocsogós.

2018. aug. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%

Miért ne tudhatná meg?

Inkább mondd el őszintén, mindkettőtöknek jobb lesz.

2018. aug. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%

Az én párom nyíltan rákérdezett, onnan tudta meg. :)

Aztán amikor először lefeküdtünk, utána egy iedig azt kérdezgette tőlem, hogy tényleg szűz voltam-e, mert nem akarta elhinni, áálítólag jobban mozogtam, jól csináltam a dolgokat stb, hogy az az első legyen.


Egyébként ha már itt tartotok, kár szégyellned. ;) Szerintem mondd el neki. Ha érdekled, nem fogja ez érdekelni, sőt, jobban fog rád figyelni valószínűleg, hogy jó legyen.

2018. aug. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%
Úgyis látja rajtad ha az első, sőt lehet hogy már most is sejti, amiért leállítottad, a nem szűz nők többségének ilyen helyzetben esze ágában sincs leállni.
2018. aug. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
71%
Ne feküdj le olyannal, akiben annyira nem bízol, hogy ezt elmondd neki.
2018. aug. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 he84 ***** válasza:
81%
Nem kéne eltitkolnod és ha fáj, akkor fájni fog, nem lehet mit tenni ellene. Meg ahogy az egyik válaszoló mondta, azzal már részben elárultad magad a barátod előtt, amikor leállítottad őt. A szűz nők nem nagyon csinálnak ilyet. Ráadásul azért is butaság lenne eltitkolnod, mert egy szűz nőhöz másképp kell hozzáállni, mint egy nem szűz nőhöz. Ha tudja, hogy szűz vagy, akkor óvatosabb, gyengédebb és figyelmesebb lesz veled, főleg ha valóban számítasz neki. Ha pedig azt hiszi, nem vagy szűz, akkor nem annyira lesz esetleg óvatos és úgy jobban fájhat. Szóval csak fokoznád ezzel a fájdalmat, amitől szintén félsz. Ne reagáld túl és ne titkold el előle, bár úgy is ki fog derülni legalább részben a viselkedésedből, az ösztönös reakcióidból. Na meg nem értem, minek eltitkolni, nem ciki és a legtöbb férfi szereti, ha egy szűz nővel lehet.
2018. aug. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
És ha azt mondom hogy vigyázzon mert régóta nem voltam pasival?
2018. aug. 23. 13:54
 10/20 anonim ***** válasza:
63%
De miért nem lehet megmondani neki az igazat?
2018. aug. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!