Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak hogy ne fájjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne fájjon és ne tudja meg hogy ő az első?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, 10 évvel idősebb mint én. Nagyon régóta kerültettük egymást mire összejöttünk hónapok voltak. Ekkorra már nagyon kívántuk egymást, egyik este nálam filmeztünk aztán elkezdett csókolózni, én magamra húztam, elkezdett simogatni, már rendesen tocsogtam ott lenn, de ahogy éreztem hogy feláll neki úgy belassítottam és leállítottam. Azt mondtam hogy túl korai pedig nagyon kívánom. Az a baj hogy nekem ő lenne az első és nem.akarom neki elmondani. Hogyan tudnám elkerülni azt hogy fájjon és hogy ne tudja meg? 24N
2018. aug. 23. 12:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
82%

Látszik nem voltál még senkivel.

Természetesen le fogja vágni, hogy szűz vagy és lehet vérezni is fogsz és fájni is fog. Ezt nem kell szégyellni, nem bűn ha valaki szűz ennyi idősen inkább erény. Legyél inkább egyenes értékelni fogja!

2018. aug. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
94%

Úristen te ezt szégyelled?


Rendes férfi ezen nem fog kiakadni azon viszont igen ha kamuzol, legyél őszinte. Nincs ebben semmi gáz.

En anno 20 voltam, sőt akkor volt az első csókom is. Eszembe nem jutott volna hazudni, vállad fel magad.


24N

2018. aug. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
30%
Ha ragaszkodsz ehhez a hozzáállásodhoz, Lidokainnal kend be a nunidat és szinészkedj. (Nyalni ne engedd!)
2018. aug. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
87%
Tehat a farkat majd bekapod, de beszelni mar nem mersz vele oszinten. Mintha egy 14 eves kislanyt olvasnek. Neked meg nem kell szexualis eletet elned.
2018. aug. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
68%

Bmeg... Mondd el neki! Nem szegyen, nem ciki, ellenben meguszol egy csomo kinos fullentest. Ne titkold el... A titkok felemesztenek.

Es gondolj ra is. Nem tudja miert mondtal nemet, miert vagy fura. Gondolkodik, h mit csinalt rosszul, pedig semmit. Ne hagyd ot ketsegek kozott.

A fajdalom miatt pedig ne aggodj, mert nem fog fajni. Becsszo, nem fog. Tudod kiknek faj? A ket szerencsetlen, izgulos szuz tizenevesnek, akik tele vannak megfelelesi kenyszerrel, gatlassal, de kozben emeszti oket a vagy, nem beszelik meg rendesen, a lany meg nem eleg nedves vagy izgatottsagaban rafeszit. Neked a partnered tapasztalt, nem fog ugyetlenkedni. Te mar no vagy, nem kislany. A tested megfeleloen mukodik, rendesen nedvesedsz. Nem lesz gond. Elvezd. :)

2018. aug. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

# 5 vagyok


Mondd el neki. HA komolyna vele szeretnél lenni- és ő is veled- akkor ennek nincs helye itt, hogy hazudj neki.


Amúgy én nem véreztem és nem is fájt, bár én ugye elárultam neki, mikor kérdezte, így extra figyelmes és óvatos is volt az elsőnél. :)


Szóval ha komolyan terveznéd vele, mondd el neki. Ha ő is komolyan tervez veled, ez egy cseppet sem fogja érdekelni. Sőt, sok pasi kimondottan örülne is neki, de hogy le nem néz miatta nomrális ember, az is biztos. Ne generálj magadnak problémát.

2018. aug. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
40%
Én se mondtam el a páromnak hogy szűz vagyok, mivel volt már kapcsolatom előtte, csak a konkrét közösülésig nem jutottunk el. Szégyelltem hogy ennyi idősen nem szexeltem még, miközben neki több kapcsolata volt előttem.. és nem vett észre semmit, mondjuk én az első pillanattól elég vad voltam, nem gátolt hogy szűz vagyok mivel elég sokat pettingeltem már, viszont nem mondtam el a dolgot, amit azóta se bánok. Ráadásul simán lehet hogy a személyiségedből fakadóan vagy szégyenlős, vagy mondd hogy rég csináltad utoljára és kijöttél a gyakorlatból, meg egyébként is meg kell ismerni egymás testét. Ja, és természetesen ha nem leszel elég nedves akkor fájni fog, de nem azért mert először csinálod. Huszadjára is fájni fog ha nem izgulsz fel kellőképp, ha viszont 'tocsogsz', nem nagyon kell tartanod tőle :)
2018. aug. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem te már azt mondtad neki, hogy volt/ak pasi/k az életedben, azért nem akarod elmondani, hogy szűz vagy, egyebet nem tudok elképzelni miért kell ez titokban maradjon.

Ebben az esetben mondd el, hogy füllentettél mert nem akartad elriasztani.

Nem kell ebből akkora ügyet csinálni.

2018. aug. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 he84 ***** válasza:
Miért akarod ennyire eltitkolni? Ez már kissé beteges. Ne szúrj ki vele és ne akarj hazugságban élni! Ha ezt csinálod, ki tudja még mikben fogsz neki hazudni,... Ne csináld ezt! Én is, mások is írtuk itt neked, hogy nem ciki az, ha valaki szűz, kár ségyellni és hogy sok férfi örül, ha a nő szűz. Mindenesetre eléggé önző és gyáva dolog nem elmondanod neki, pláne az esélyek, a tények ellenére! Úgy is legalább részben le fogsz bukni, például azzal is, hogy talán vérezni is fogsz, számíts erre is! Márpedig a vérzés egy szűznél csakis az 1. szextől lehet, hiába jönnél itt neki bármi terelő kifogással. Meg ha nagyon izgulsz, rágörcsölsz, az is jel. Ám pedig megtudja, hogy hazudtál neki, azért jogosan lehet rád mérges, talán ezt akarod? Ha normálisan gondolkodsz és ha nem akarsz bajt, akkor nem akarod, hogy mérges legyen esetleg. Momndd el neki őszintén, hidd már el, hogy nincs mitől félned! Akkor kell félned, ha megjátszo magad és hazudsz!
2018. aug. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 he84 ***** válasza:
Az "Ám pedig megtudja" "Ám ha megtudja" akart lenni, csak elírtam.
2018. aug. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!