Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, a barátnőm szűz, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a barátnőm szűz, mit csinljáka vele hogy ne fájjon neki? nektek is fájt az első?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt de még nem fekdüdtünk le, újjazás volt eddig, de fáj neki már az is ha kettővel csinálom, nem voltam még eddig szűz lánnyal, őt nagyon szeretem ezért nem szeretném elhagyni, de már hiányzik a szex, hogyan tudnánk segíteni ezen?

2017. júl. 21. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Lassan, óvatosan mozogj az elején. Egy picit fájhat neki, de ez elmúlik, ha megszok. Legyen nagyon nedves, hosszú előjáték, és természetesen csak akkor történjen meg a dolog, ha ő is 100%ig biztos benne. Legyél türelmes.

Addig meg ott az orál, a maszturbálás, petting.

2017. júl. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem fájt.


De keress vissza. Van itt okos válasz, több is!

2017. júl. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Még nem lazult el teljesen. Kicsit feszült még. Majd lesz ez jobb is 😉. Figyelj rá és csak óvatosan. Legyen nyugodt körülmény. Izgasd fel teljesen. És szeresd! Amúgy meg azt az icipici fájdalmat ki lehet bírni.
2017. júl. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Legyen hosszú az előjáték.

Igazából nekem fájt kb a 10 szex után már nem fájt és még 10 szex után kezdtem el élvezni is

2017. júl. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de neki az újjazás is fáj, ha már két újjal csinálom anynira szűk ><
2017. júl. 22. 11:29
 6/9 anonim ***** válasza:
A hüvely tágul... A jó előjáték pedig meghozza az eredményt és nem fog neki fájni az a két ujj se. :)
2017. júl. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
van 20/5.2 es farkam ha esetleg tágittani kell
2017. júl. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hova gondoltál? Szűznék nem szokás két ujjal ujjazni... Elején legalább is ha nem volt neki ilyen. Szsmély szerint nagyon fájt és olyan 2-3szex után megszoktam. Nagyin gyengéd legyél vele és figyelj minden mozdulatára h jó vqgy sem vqgy majd mondja
2017. aug. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon nyújtsd el az előjátékot, masszírozd meg, nyald ki, ujjazd először egy, aztán két ujjal, ő mondja meg, mikor teheted be. Először csak kicsit, ne told neki rögtön tövig, közben izgathatod a csiklóját, úgy lehet hogy könnyebben tágul. Ha megszokta, szóljon, és akkor nyomhatod beljebb. Ha teljesen benne vagy és megszokta, akkor kezdj csak lassan mozogni. Lehet hogy így is fájni fog, de kevésbé.
2017. aug. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!