Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vérezni fogok-e az első szexnél?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vérezni fogok-e az első szexnél?

Figyelt kérdés
A fájdalom mellett ez a legnagyobb félelmem, hogy vérzek majd és a barátom nem fogja jó szemmel nézni. Habár tampont használok, maszturbáltam már és ő is már megujjazott, létezik, hogy vérezni fogok?

2017. júl. 13. 11:19
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Ilyen hülyeségen kár agyalnod! Nem kell ezzel foglalkozni, rá fogsz görcsölni és rosszabb lesz.
2017. júl. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Egyaltalan nem biztos hogy verezni fogsz, sot az sem kizart hogy fajni sem fog. Minel jobban elokeszititek a terepet, ertsd. megfeleloen felizgat a parod, eleg nedves leszel, annal kevesbe lesz kellemetlen.
2017. júl. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
csak ha nagy a barátodé
2017. júl. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

nagyon sokan véreznek, hiszen megsérted a szűzhártyát (ha még ujjazásnál nem szakadt át teljesen) és az fájdalommal és vérrel (is) járhat.


A szexnél a vér teljesen normális, én 7-8 év szex után is néha megsértek valamit a páromnál amit a nagy szexcsatában nem is veszünk észre, csak miután már vége. Ez vele jár.

Ami inkább idegesítő az utána lévő véreltávolítás.

Amikor tudjuk, hogy esélyes a vérzés, akkor leterítünk egy nagy törölközőt és arra vérez, de könnyen más is véres lehet.

Hideg vízzel súrolva könnyen kijön, de próbálj olyat ne összevérezni amit baromi nehéz takarítani.

(pl kanapét a nagyszobába, úgy, hogy különleges anyag és szín és szülők mindjárt haza érnek)

2017. júl. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

Ne félj ettől, mert azért nem ömlene a vér, pár csepp lenne. :D

De én például egyáltalán nem véreztem első alkalommal, én is maszturbáltam már előtte meg ujjazás is volt. Valószínűbb, hogy te sem fogsz vérezni.

Próbálj ellazulni,és nem ezen görcsölni, jó lesz, barátod meg ha ezen kiakadna, akkor annyit is ér.

Csak védekezzetek:)

2017. júl. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi törölközőt raktunk alám vész esetére.

Nem véreztem picit se :)

2017. júl. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


Nem pont arra az alkalomra szól, de azért ide is beillik. :D

2017. júl. 14. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 cicus3456 ***** válasza:
Sokmindentől függ hogy fogsz-e vérezni,én pl. nem véreztem kicsit sem.Előtte 3 évig lovagoltam,maszturbáltam,és én is tampont használok mostanáig.De ezek mellett a legfontosabb hogy ellazuljatok,mink a nagy pillanat előtt ha jól emlékszem akkor olyan 2-3 órát pettingeltünk,eléggé fel voltunk izgulva,és nem fájt semmi.És szerintem ne úgy induljatok neki hogy na akkor most megtörténik mert akkor izgulni fogsz és nem fogz tudni ellazulni.Mi sem úgy indultunk neki csak pettingelni akartunk de közben mindkettőnk érezte(főleg én)hogy már készen állok és megtörtént.
2017. júl. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!