Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első szex, még szűz vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szex, még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel át fogunk esni az első szexen, legalábbis nagyon utalgat rá az utóbbi napokban. Én szűz vagyok, de ő ezt nemtudja. Igazából ez egy hosszú történet és nem szeretném ha kiderülne hogy hazudtam neki, tudom hogy ez nem helyes, de nemkérek a kioktatásból. Mit csináljak az ágyban? Mire figyeljek oda? Hogy tudom tovább bírni?

2017. jún. 27. 22:33
 1/2 Kisumi ***** válasza:
100%
Sok cikket olvashatsz róla a neten de ajánlatosabb ezzel foglalkozó oldalt vagy könyvet keresni ami hasznos tanácsot ad. Én azt tanácsolom légy gyengéd és kérdezd meg mit hogyan szeretne, légy tekintettel rá és bánj vele finoman, és behatolásnál óvatosan és lassan és miután kitágítottad és beraktad, várj egy kicsit, hogy hozzászokjon. Közben csókolhatod, hogy könnyebben elviselje a fájdalmat. A korai magömlésre meg annyit, hogy akkor mikor érzed, hogy elmész állj le és csinálj vele közben mást, ha van még időtök a szexig akkor önkielégítéssel segíthetsz ezen, mikor elmennél állj le, tartsd vissza majd újra és újra, ezzel edzhetsz rá. De ha nagyon felizgult állapotban leszel akkor ez se sokat segít de a semminél több és ráfoghatod, hogy annyira kívántad, hogy nem bírtad bent tartani.
2017. jún. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Arra figyelj hogy neki jó legyen. Figyeld a reakcióit, hogy egy egy mozdulatodra hogy reagál. És nagyon fontos hogy jól nedvesítsd be előtte.
2017. júl. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!