Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet jo a sex ha 2 szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet jo a sex ha 2 szűz között (fiú lány) zajlik le?

Figyelt kérdés
Nyilván ameddig nincs mihez viszonyitani, az első sex a "legjobb" de sokan mondjak hogy nekik ( 2 szűz eseteben) az első nagyon béna es rossz volt. Nekem ugyan ez a szituáció volt anno és ugy hogy első alkalom es nem tudtam mihez viszonyitani igy is azt mondom hogy rossz volt. Nektek mi a tapasztalaitok?

2017. jún. 19. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha hosszú és alapos előjáték van, meg figyelnek a másikra, és nem isznak, lehet jó.

Nekünk állat jó volt :D

2017. jún. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is elég rossz volt az első, a körülmények nem voltak rosszak, de sehogy sem sikerült beletalálnom a célba. Vagy egy óráig senyvedtünk amire sikerült. Utána meg már mindjárt tudtam mit hol érdemes kezdeni. Többet kellett volna előjátékozni, erre jó előbb a fagyizás, mert ha a fagyit nyalod, akkor már jó előre kitapasztalhatod a főbejáratot.
2017. jún. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első csajommal mindketten szüzek voltunk, rengeteg bénázás után sikerült összehozni a szexet, de végül jól sikerült. Ha egyikünknek lett volna tapasztalata nyilván elsőre megoldottuk volna, de mégis azt mondom jó volt ez így.
2017. jún. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ááááá, kizárt. Bele se kezdjen 2 szűz. A fiú és a lány is jobban jár, ha tapasztaltabb partnerrel kezdi el.


Én szűz lánnyal voltam először, de iszonyat bénázás volt az egész, de pár hónap alatt egész jól kitapasztaltuk egymást. Egy év után meg már nagyon jó volt minden, de végül vége lett a kapcsolatunknak.

Utána sokat csajoztam, sok barátnőm és alkalmi kapcsolataim voltak, és némi tapasztalattal a hátam mögött volt még négy szűz csajhoz szerencsém, de az már egész jó volt.

2017. jún. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekünk nagyon király volt az első. Mindketten szüzek voltunk, semmilyen tapasztalatunk nem volt. De mindketten élveztük és én sokáig is bírtam, legalább vagy 30-40 perc. Nem tudom hogy csináltam, de folyamatosan élveztem énis a dolgot.
2017. júl. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!