Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit lehet tenni annak érdekébe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni annak érdekében, hogy kevésbé fájjon az első alkalom?

Figyelt kérdés
Múltkor próbálkoztunk barátommal, de abba kellett hagynunk mert annyira fájt. Lassan csinálta pedig, fel is voltam izgulva, de ahogy ment befelé, egyre jobban feszített és szúrt/fájt. Ez normális? Lehet, hogy kicsi a fájdalomküszöböm, de én kisebb fájdalmat képzeltem el(?)
2017. szept. 17. 00:09
 1/4 Mádár0218 ***** válasza:
100%
Hosszabb előjáték, és egy időután tágulni fogsz
2017. szept. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%
Lidokain
2017. szept. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet h aggodsz es amiatt nme tudsz rendesen felizgulni, probaljatok harmonikus kozeget nyujtani. Pl: mecsesek lagy zene. Baratod probaljan hosszabb elojatekot nyujtani neked. De ha faj esetleg igy is ne eroltessetek inkabb legyen ujabb alkalom h az elso mindkettotoknek kellemesen tortenjen:)

Sok sikert!!:)

2017. szept. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:))
2017. szept. 18. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!