Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi fog történni és mit mondjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi fog történni és mit mondjak neki ha jövő nyáron újra találkozom vele?

Figyelt kérdés

Átléptem egy határt és belestem, szépen lassan. Ő pedig az első három-négy napban volt oda igazán értem de két hétig esténként találkoztunk, beszélgettünk kézenfogva jártunk, aztán véget ért a nyár és vidékről visszament a városba.


Sok időbe telt elfogadnom, hogy nem tudja mit akar és azzal búcsúzott, hogy úgy is lesz más barátnőm...


Persze a szívem szakadt meg mikor nagy nehezen kimondta, úgy akartam elbúcsúzni, hogy mint aki nem bánja, hogy meismerte a másikat de mikor direkt nem olvassa el a facebook üzeneteimet akkor többet nem írtam neki ennek már több hete.


1,5-2 hónap alatt feldolgoztam, és már elmúlt az érzés.


--------



Tegyük fel 2019 nyarat írunk:


Szemben megyünk az utcában egymással...


Jöhetnek az elképzeléseitek, köszönés, párbeszéd stb. (automata zöld kéz) :D



2018. szept. 5. 22:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Hu... Nyari kaland volt..:) Barmi lehet. Ujra fel langolnak az érzések.. Vagy elmentek egymas mellett az utcan...
2018. szept. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!