Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnék az elkényeztetett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék az elkényeztetett unokatesómank segíteni, h ne érje folyton csalódás a lányok terén?

Figyelt kérdés
Az unokatesómék nagyon gazdagok, mindig megvolt mindenük, így a srác teljesen el lett kényeztetve, alapvetően jó esze van,egyetemet,jogsit,nyelvvizsgát, mindent lazán elvégzett, intelligens, csak látszik rajta, h egy burokban nőtt fel. Épp ezért a lányok rendszerint összetörik a szívét. A fiú első ránézésre kicsit nagyképűnek látszik,tele van önbizalommal, viszont ő senkit nem néz le, valójában nagyon jószívű és mindenkit úgy fogad el, ahogy van, még a légynek sem tudna ártani. Nagyon jóhiszemű, semmilyen előítélet nincs benne, szeretettel és bizalommal fordul olyan lányokhoz is, akik csak ki akarják használni. Igazi álompasi,jóképű,művelt,intelligens,magabiztos, csak az a baj, h sokan csak egy gazdag elkényeztetett hülyegyereknek gondolják,mert felszínesen ítélik meg, pedig én tudom, h benne ennél sokkal több van.
2018. nov. 4. 08:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen... Nekem is van olyan barátom, akinek van például lakása. Szerinte ez "csak egy lakás", ami igaz is, csak közben meg mások hiába dolgoznak, akkor is csak albérletre futja. Szóval biztos az elkényeztett unokatestvérednek is lehetnek hasonló megjegyzései, amik neki fel sem tűnnek. De mások egyből leveszik azt, hogy nem a földön jár.
2018. nov. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!