Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretek egy lányt…de mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek egy lányt…de mit kéne amúgy már csinálnom valaki pár tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Tudja hogy tetszik nekem de max annyit tud hogy meg akarom dugni…minden tettem és igyezetem ezt súgja szerintem neki.


5 éve nem voltam szerelmes…de most 2 napja nem eszek nem alszok…csak sovargok utána, de akárhányszor találkozunk el..om.


Nem tudom az erzelmeim elmondani neki mert annyira zavarosak, én egy komoly ember vagyok tehát hülyéskedni sem szoktam vele (nekem nem is áll jól)

Hanem egy az egybe így belevágok a lecsóba és mindig “de hát nem is ismerlek”…de nem is akarom hogy annyira ismerjen. A kocsim tetszik neki meg max egy kicsit én neki és kb idáig jutottunk el 2 tali után+el hívtam magamhoz “de hát nem is ismerlek” ismét…de hát mit csináljak?


Ezzel a de hat nem is ismerlekkel mindig vége van a beszélgetésnek…közben meg itthon szenvedek, hívtam már randira is de semmi reakció. Próbálkozzak még…vagy várjak egy random pillanatra, vagy hagyjam inkább az egeszet a p..ba? Ha akart volna vagy akarna már valami történne? 30 f 21 L ilyen fiatal barátnőm nem volt még azért is itt kérdezem meg


2023. márc. 18. 01:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem én sem mennék fel hozzád, hacsak épp nem alkalmit keresnék. Süt rólad, hogy meg akarod dugni, közben te sem ismered. Hívd inkább semleges helyre, beszélgessetek, ismerkedjetek, aztán lehet belőle valami. Menjetek sétálni, vagy cukrászdába sütizni, vagy bárhová nyilvános helyre. Légy egy kicsit türelemmel, ki kell alakuljon nála is a vonzalom.
2023. márc. 18. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A leírásodból az jön le, hogy nem szereted, hanem szexuálisan kívánod. A két dolog nem ugyanaz.

Ha szeretnéd, akkor meg akarnál vele ismerkedni, akkor szeretnél vele beszélgetni, szeretnél a társaságában lenni anélkül, hogy azonnal felmenne hozzád. De nálad csak az volt a lényeg, hogy elhívd magadhoz, és most azért szenvedsz, mert meg akartad d.ugni, és nem sikerült.

2023. márc. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs esélyed, látja, hogy szexre hajtasz csak, úgyhogy felejtsd el.
2023. márc. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2 napja lol

Komolyan azt hiszed ez szerelem?

Igaza van abban hogy nem is ismer. Mégis mi a bánatos lótúróért menne fel rögtön a lakásodra, amikor azt se tudja ki fia borja vagy? Szerinted neki imponál az hogy egy vadidegen pali, aki majd' 10 évvel idősebb, elhívja magához? Énse mennék. Hülye lenne.

2023. márc. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazából tesztkent mondtam ezt neki, nem lepődtem meg hogy nemet mondott sőt inkább csak tetszett, egyébként igen első szerintem is az lesz
2023. márc. 18. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!