Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Amikor új windowst rakok a...

Amikor új windowst rakok a gépre, szeretem személyre szabni, egyedileg beállitani, de az a gond, hogy ezt mindig meg kell csinálnom, ahányszor újra telepitem. Van olyan program amivel a saját személyre szabott windowsomat lementsem?

Figyelt kérdés
Nem szeretném minden egyes telepitésnél újból állitgatni, van e olyan program amivel lementhetem a személyre szabot windowsomat / windows beállitásaimat, hogy amikor újra telepitem a gépem, ne kelledjen állitgatni, csak a régi beállitásomat 'betöltsem' egy programból és kész is legyek az egésszel, hogy már csak a többi segéd programot kelledjen feltennem, média lejátszók meg hasonlók (csak példaképpen).

#Windows #programok #beáálitások
2023. jan. 19. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Ha bejelentkezel Microsoft fiókkal, akkor néhány beállítást szinkornizál
2023. jan. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez jó infó, nem tudtam, de nekem olyan kellene, ami lementi a teljes géphát beállitásaimat, mert sokmindent kikapcsolok ami zavar, meg van olyan amit épp be, alapértelmezetten nem szeretem a win-t.
2023. jan. 19. 20:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Az MS fiókkal a desktop témát tudod vinni (háttér, színvilág), mást nem nagyon.


Ha Pro kiadás a Windows-od, akkor bizonyos egyéb beállításokat a helyi group policy szerkesztésével be lehet állítani, és az menthető és betölthető másik gépen (windows\system32\grouppolicy mappa). Mindent persze ezzel sem lehet, mégsem egy Linux..

2023. jan. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!