Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most mit kellene csinálnom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit kellene csinálnom? Bocsánatot kérni, de hogyan?

Figyelt kérdés
Én 20 vagyok a lány csak 19. Kb egész gimi alatt volt egy baráti társaságunk, amiből nekem ez a lány 15-16 évesen nagyon tetszett, de nem volt bátorságom randira hívni. Most volt egy buli, ahol táncoltunk, és ő megcsókolt, mert olyan volt a hangulat kettőnk között. Valami melegség öntött el, mert régen állandóan erről álmodoztam. Csak egy szájra puszi volt, majd kicsit félve nézett engem. De aztán megcsókoltam, és eléggé belemelegedtünk. Felvittem hozzánk, és lefeküdtünk, időközben derült ki, hogy szűz volt, de akkor már eléggé benne voltunk a dologban. Szex közben viszont valamiért azt mondtam neki szeretem, és ő is mondta. De aztán iszonyat bűntudatom lett, és be kellett neki vallanom, hogy van barátnőm. Megkérdezte, hogy miért mondtam azt, hogy szeretem, azt mondtam, hogy nem tudom, mert tényleg nem. Némán felöltözött, elment, és azóta sem érem el sehol. Másnap a barátnőmmel szakítottam, de mit sem ér, ha ez a lány nem veszi fel nekem… Kérlek segítsetek. Mit csináljak?

jún. 8. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Szánalmas vagy tesó.
jún. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Köpj fel egyet és állj alá.


Mocskos szemétláda vagy és megérdemelted, hogy a két szék közül a padlón döglesz.

jún. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Kérhetsz nyugodtan, de ő neki nem kötelező elfogadnia. Megkellett volna mondanod még a csók előtt, hogy barátnőd van és egyáltalán nem kellett volna vele táncikálni, sem csókolózni pláne nem szexelni.

A barátnődet meg ha nem szeretted soha egyáltalán nem kellett volna vele járni.

Két lányt hülyére szedtél és most egyedül maradtál a himbilimbiddel. Gondolom meg lesz ennek a híre és ezek után kevés lány fog figyelembe venni.

Így jár az aki a farkával gondolkodik...

jún. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Senior Séf ***** válasza:
32%
Nem jó helyen tetted fel a kérdést. Ide csupa bűn nélkül való erkölcsi fárosz jár. Senki e volt még buliban, senki nem részegedett le, senki sem csinált hülyeséget. Á, nem! Mindenki gerinctanulmány, és minden húszéves minden percben felelősségteljes döntést hoz.
jún. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Valahogy azt az infót juttasd el hozzá, hogy szakítottál a barátnőddel miatta.
jún. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő nem veszi fel a telót nem is fog veled szóba állni. Ezt elcseszted rendesen.
jún. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
Miért szakítottál a barátnőddel? Bevallottad neki is, hogy mi történt, erre kidobott?
jún. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Senior Séf ***** válasza:
85%
Ha véresen komoly a dolog, szerezd meg a lány elérhetőségét, aztán keress meg.
jún. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%
8. Lehet, hogy az ex-barátnő jobb nő, így inkább az ő elérhetősége kéne.
jún. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!