Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megtaláltam életem szerelmét,d...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtaláltam életem szerelmét,de családom van mit tegyek? 43/F

Figyelt kérdés
Kint élek németországban 4 hónapja kaptam itt egy álláslehetőséget.A Feleségem és a lányom otthon maradtak.Úgy volt hogy kijövök dolgozni és ők otthon maradnak.Csak 2-3 évről lett volna szó.A feleségemmel ezt megbeszéltük,hogy összespórolok annyi pénzt,hogy legyen pénzünk a házfelújításra és még hozzáépíteni.Kb 1-2 havonta tudok hazajárni eddig 3x voltam otthon.A lányunk 15 éves.Amikor elkezdtem itt dolgozni már első nap úgy éreztem mintha beleszerettem volna a kolléganőmbe.Próbáltam ezt elnyomni magamban.Gyakran beszéltem a feleségemmel amikor hazamentem mindig szeretkeztünk.De ott volt bennem ez az érzés.Soha nem éreztem ilyet.Amikor beszélgettem a kolléganőmmel csak a gyönyörű mosolyát és a szemeit néztem.Úgy éreztem nem voltam még ennyire szerelmes.Ez az érzés napról napra erősödött.A feleségemből pedig kiszerettem.Nem volt már olyan jó a házasságunk évek óta,de megvolt a kölcsönös szeretet és tisztelet.A kolléganőmmel minden nap együtt ebédeltem sokszor beszélgettünk egy kicsit lelkiztünk is.chateltünk semmi olyanról nem beszéltünk csak általános dolgokról.Van köztünk egy erős szexuális feszültség is gyakran tett szexuális utalásokat.Már ott tartottam hogy a Facebook-os és Instagrammos képeire maszturbáltam.Gyakran felállt a közelében és ezt észrevette.Az egyik haverom aki már kint él régebb óta németországban,ő segített kimenni ott dolgozik ő is.Elhívott a születésnapi bulijára most hétvégén és a kolléganőnket is meghívta még még 3 munkatársunkat.A szülinapján iszogattunk beszélgettünk stb... A koléganőm taxival jött mert ő ivott is.Én autóval mert én nem akartam inni.Megkérdezte hogy nincs-e kedvem hazadobni,mert nem akar taxizni.Mondtam hogy persze.Az autóban nézett engem a gyönyörű szemeivel és úgy éreztem hogy már nem bírok magammal.Amikor megálltunk nem szállt ki hanem hirtelen lesmárolt.Én pár másodpercig tiltakoztam de ahogy csókolt az csodás volt még az egész helyzet is.Nem bírtam tovább magamhoz húztam és csókolóztunk.Csodás volt csak még jobban beleszerettem.Fel is hívott magához hogy menjek fel.Megmondtam hogy nem szeretnék mivel ott a családom.Megkérdezte hogy szeretem-e én igent mondtam.Mi mást is mondhattam volna neki.Ő is elmondta hogy szeret.Ilyen boldognak még soha nem éreztem magam.De elmondtam neki hogy soha nem csalnám meg a feleségem,de szeretem őt.Így először mindent elmondok a feleségemnek és utána történhet köztünk bármi.Persze belement.Én nem tudnám megcsalni a gyerekem anyját akivel együtt voltam 18 évig.De soha nem voltam szerelmes még ennyire.Nem tudom hogy a kislányom hogy reagálna hogy nem az anyját szeretem már.A feleségem sem tudom mit mondana.Ezt már többször átgondoltam mi lessz ezek után.A házban természetesen ott lakhatnak majd,nem fogom őket kirakni meg eladatni a közös házunkat.Még is csak a lányomról és a jelenlegi feleségemről van szó.Neki is benne volt a munkája csakúgy mint nekem.Jövőhéten megyek haza addig még sok mindent át kell gondolnom,de az biztos hogy ezt a nőt szeretem és le akarom majd vele élni az életem.Életemben nem találkoztam olyan nővel mint ő.Vagány merész gyönyörű és határozott jellem.Nem egy tipikus szende barátságos nő.És a személyisége is elragadó.Egyszerűen nem lehetett nem belészeretni.A lányomat ismerve nagyon haragudni fog rám és gyűlölni fogja a nőt aki miatt el akarom hagyni az anyját.Hogy csináljam,hogy magyarázzam el ezt neki?Vajon gyűlölni fog érte?Ezek a legnagyobb félelmeim.Ezt egy tinilány vajon megfogja érteni?

tegnap 21:23
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
76%
Szóval maradjon a nejével és csalja szét? Mert azt fogja csinálni ha vele marad. A fellángolásból lehet szerelem. Csak azért a nejével maradni mert "csak" fellángolás az egyik legbutább tanács.
tegnap 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
Mond el, megkönnyebbül mindenki.
tegnap 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
30%

Naná.

Nem ő lenne az első.


Az asszony lehet, hogy már rég megtette és azért hívja fel olyan vidáman.

tegnap 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim válasza:
74%
Már nem szereted a feleséged, simán megcsalnád. Tehát vele mindenképpen beszélj, mondd el, hogy vége. Ez attól független, hogy most éppen mással szexelnél. Mert az a másik nő, aki ilyen alattomosan nyomul egy házas férfira valószínűleg mindenkivel ezt csinálja, még az is lehet, hogy nem egymás után, hanem párhuzamosan. Szóval ne érte szakíts, hanem a feleséged és a lányod iránti tiszteletből kellene a házasságot lezárnod.
tegnap 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
92%
Ennyi hormonvezérelt faszit.
tegnap 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
70%
ha ilyen vonzó a nő, akkor nem csak neked az, szóval a helyedben körbekérdeznék, nem az exe-e a többi kolléga esetleg..
tegnap 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
85%
Húúú, mennyi ilyen esetet láttam baráti körben. Sajnos, mindannyian megbánták, hogy feldobták a biztosat. Most, vakarják a fejüket, hogy mit kezdjenek az új helyzettel, mert a szerelem elmúlt és jött a rideg valóság, hogy a másik sem sokkal különb. Ráadásul újra kellett építeni az életüket amit, már huszonévesen egyszer végigcsináltak. 40 felett is lehet szerelmes az ember csak, nem árt gondolkodni. Ez a hátránya ha a család nincs együtt. De, hát a pénz is kell.
tegnap 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
66%
14# -es mond valamit! Számított egyáltalán valamit ennek a nőnek, hogy családos ember vagy? Vagy csak félkokin rádtekeredett? Mert az érezhető, hogy neked a lelkiismereted megszólalt. Mennyire ismered ezt a nőt? Azért én várnék vele. A családnak mindenképpen elmondanám alap tisztesség, hogy ez van, de a csajjal visszaváltanék kettőbe. Ismerd meg, lassan.
tegnap 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
56%
Azt, pinát találtál!
tegnap 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
83%
Nagy pofára esés lesz még ebből. Kvázi nem is ismered a személyiségét mert elvakit a külseje és a kangörcs. De teljes mértékben meg fogod érdemelni ami jön..
tegnap 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!