Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért olyan biztosak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan biztosak az emberek abban, hogy megtalálták életük párját?

Figyelt kérdés

Régen az volt az értelme a házasságnak, hogy a nők bebiztosítsák magukat, hiszen ha elváltál, akkor nem volt hova menned. Ha pl. elváltál volna a 80-as években, akkor mégis hova mehettél volna, ha még a határon sem engedtek át? Ezért inkább elköteleződtél a férjed mellett.

Most már lehet utazni, megismerheted az egész világot, ha ahhoz van kedved, és minél több kultúrát ismersz meg, annál gazdagabb szellemi életet élhetsz, mint Kazincbarcikán bezárva a panelbe az egyetlen férfivel, akit valamikor 18 évesen ismertél meg.


Ha már tapasztaltál új dolgokat, és ezekkel a tapasztalatokkal kerülsz össze valakivel, aki szintén egy világlátott ember, akkor sokkal értékesebb kapcsolatotok lehet.

Ez nem fordul meg a párkapcsolatban élő emberek fejében?


2023. júl. 8. 21:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%
A szerelem vak.
2023. júl. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem tudom hogy függ össze, hisz manapság könnyen lehet hogy két harmincas, netán negyvenes "világlátott" ember mondja egymásra hogy élete párja. Lehet nem is első házasságuk. Hát akkor?
2023. júl. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Itt főleg a 23,24,25 évesekre gondolok, akik ebben a korban házasodnak.
2023. júl. 8. 21:18
 4/19 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem úgy, hogy ki sem mozdultak Magyarországról, max. Bulgáriába vagy Romániába.
2023. júl. 8. 21:19
 5/19 anonim ***** válasza:
15%
Megfordul a fejükben, a párkapcsolatok már nem egy életen át tartanak hanem egyre rövidebb ideig, pont a bőség zavara miatt.
2023. júl. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
5: ezért van ennyi válás?
2023. júl. 8. 21:27
 7/19 anonim ***** válasza:
84%

És te nem gondolkodtàl még azon, hogy az emberek nem egyformák? Más a személyiségük, mások az igényeik stb.

Én 25 voltam mikor összeházasodtunk, a férjem 22. Egyikünk se szeret utazgatni, kifejezetten utáljuk, körülményes, unalmas, érdektelen, fárasztó stb. Nem akarunk világot látni, ide oda menni, nem érdekelnek más kultúrák sem, más az érdeklődési körünk!

Kifejezetten az állandóságot, nyugalmat, ismerős dolgokat szeretjük mindketten.

Ettől még ugyanolyan értékes a kapcsolat, és megtaláltuk egymásban az igaz szerelmet. A pártalálás erről szól, megtalálni a testi-lelki társadat, és ez nem függ attól, ki hova utazgat.

Semmi konkrét összefüggés nincs.

2023. júl. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Amikor a szerelem érzése betaalál, akkor (is) az agy kikapcs.
2023. júl. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

“Egyikünk se szeret utazgatni, kifejezetten utáljuk, körülményes, unalmas, érdektelen, fárasztó stb.”


Ne vedd magadra, de az az ember, aki kifejezetten utál utazni, az szerintem unalmas és ez a válasz arra, hogy egyesek miért elégednek meg egy zsákfaluval. De ha nektek így jó, akkor nem ítélkezhetek.

2023. júl. 8. 21:45
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem vagyok benne biztos de megfelel aki van.
2023. júl. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!