Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi volt az, amiből biztosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az, amiből biztosan tudtátok, hogy megtaláltátok az igazit?

Figyelt kérdés
2021. aug. 25. 11:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%

Nincs igazi, leírták és indokolták már számtalanszor.

30-35 után, néhány kapcsolattal a háta mögött megérti az ember.

2021. aug. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Persze, lehet több "tökéletes jelölt" is, de a végén mégis csak egy lesz a befutó, nem huszonöt. Én például abból érzem, hogy jó helyen vagyok, hogy nem kell megjátszanom magam, természetes tudok maradni mellette, ami nagyon nagyon ritkán fordul elő. És nincs kedvem tovább keresgélni.
2021. aug. 25. 11:17
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Önmagam tudok lenni mellette es mindenben tamogat. Nem kell megjatszanom magam mellette. Erzem, hogy en vagyok neki a legfontosabb es egyutt barmire kepesek vagyunk. Iszonyuan tud motiválni és nagyon vonzonak is latom. Idealis apajelolt, o a legjobb baratom.
2021. aug. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
44%

Ne legyél már naiv! A kapcsolatok többsége megszokás, vagy nincs jobb alapon működik. Arra ne alapozz, hogy az elején milyen. Az csak egy képzelt világ.


Pillants rá a házasságokra. Ott is az elején szex szex hátán, majd 10-15 év múlva a befásultságtól haldoklanak. Majd 40 felett elég sok mindent megértesz!


Igazi? Ugyan már. Ha valami isteni szerencse folytán összeakadsz egy olyannal aki el egy életen át jól érzed magad, akkor adj hálát az Égnek!


Egyébként 98% szerencse, 2% személyes. Az idő megy, fiatalabb már nem leszel, az esélyeid az idő múlásával csökkennek.

2021. aug. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%
4! A besavanyodás mintapéldája vagy. Ne húzz le másokat a képzelt realitással, hiszen aki egy molylepkénél intelligensebb az tudja, hogy az élet nem csak az egyéni tapasztalatokból áll, nem kell irigykedni azokra akik nem olyan sorsra jutottak mint Te. 98% szerencse, amikor a döntéseidet magad hozod meg? Hagyjuk már. :)
2021. aug. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%

Húha, kiégett szinglik támadnak :) már bocsika de ha 35évesen, csomó kapcsolattal se találtatok igazi párra, ott bizony keményen VELETEK van a baj.


Én másodikra megtaláltam az igazit, aki azóta el is vett feleségül, már családot alapítunk. Számtalan nehéz életkörülmény ellenére mindig szeretettel és egymásra figyelve oldottuk meg a problémákat, a férjem végtelenül türelmes és segítőkész ember, én pedig olyan otthoni légkört varázsoltam amit mindig is szeretett volna.

Külsőre is odavagyunk egymásért, a kémia is működik, az első jó időzítésből teherbe is tudtam esni :P


Már az elején éreztük hogy megtaláltuk az igazit és ez így is van, mindenben kiegészítjük egymást.


Szóval bocs de nem a világ sz*r 😁

2021. aug. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Az együtt megélt évek, élmények, mélypontok. Én az elején nem tudtam, hogy ő az igazi, s sztem ő sem így indult neki. S most 16 évvel a hátunk mögött biztosak vagyunk benne.
2021. aug. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%
Nincs olyan hogy igazi van aki veled akar lenni és van aki nem ennyi a szitu.
2021. aug. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%

6

Tarts önvizsgálatot, hogy miért titulálsz valakit 35-nek és kiégett szinglinek egy néhány soros komment után, amelyben nem bemutatkozás történt.

Ráadásul a néhány kapcsolatot meghamisítod egy csomó kapcsolatra.

Az azonnali terhességgel való hencegés meg, hát...lol.

2021. aug. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
66%

Hagyd, az ő világa az alap, ő egy párkapcsolati zseni. Aki nem talál normális partnert az egy balf. Annyi a lényege, hogy ha te normális vagy, tutira egy szupert partnert fogsz találni, hiszen a mesékben is erről van szó. Sőt, akik elválnak, azok mind csak besavanyodott lúzer emberek.


#6 Mrs. Szuperfeleség! Házas vagyok én is több évtizede, van egy nagylányom, meg van mindenünk. Ja, a lányom első lövésre megfogant.


Viszont én nem nagyképűsködöm mint te, nem fikáztam le másokat. Amikről írtam az a valóság, ugyanis hosszú kapcsolatok többsége csak megszokás. Ha te ezt nem látod, az nem az én hibám.

2021. aug. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!