Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi volt az, amiből biztosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az, amiből biztosan tudtátok, hogy megtaláltátok az igazit?

Figyelt kérdés
2021. aug. 25. 11:09
1 2
 11/17 Noren1989 ***** válasza:
100%

Első randin megvolt a perfekt szex :D


Vicceltem. Igazából egy húron pendültünk, ő volt a reggelem, az estém, meg az álmom is a kettő közt.

2021. aug. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
89%
Én meg pont azt tapasztalom, hogy minél idősebb vagyok, minél több kapcsolat van mögöttem, annál inkább tudom, hogy mire vágyom és mit tudok nyújtani a másik számára. Így azért könnyebb megtalálni a hozzám leginkább passzoló személyt. Persze ettől még dolgozni kell azért a kapcsolatért, nem is keveset, de így legalább tudom, hogy megéri.
2021. aug. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
12%

Jogom van hozzá hogy lefikázzam a 35 éves kiégett szingliket, ha ezeknek meg joguk van kijelenteni hogy nincs olyan hogy igazi.


Savanyú, lehúzós piócának lenni szabad, akkor nagyképűnek is szabad lenni.


Azt csinálok és azt írok amit akarok, mert ez a véleményem. Akinek nem tetszik ne olvassa, ilyen pofonegyszerű. De gondolom aki ezen fennakad, annak betalált valami :$

2021. aug. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
77%
Halálos ágyon fog kiderülni ki volt az igazi. Aki kitart.
2021. aug. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
78%

Ha vki megmarad mellettem nem attol kell rettegnek kivel chatel mikor csal meg mikor lép le, szoval ha vki teljesen elegedett a velem valo kaocsolatban es elvan, akkor ő lesz az.


Amig amolyan féltékenykedő vagy szexcentrikus vagy 200 as vérnyomasu nem nyugodt embereket fogok ki akik el tudnának lenni akár a szürke hétközbapokban is velem, addig ez nincs meg.


En már nem akarok kapcsolatbol kapcsolatba pattogni meg társat keresni es magányosan vergődni. Az en részemről már megvan ez a "leállós", letelepedős állapot.

2021. aug. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
52%
*és nem attól kell rettegnem
2021. aug. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
91%

Bejött az ajtón, és rám nézett.

Ennyi.

2021. aug. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!