Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megtaláltam életem szerelmét,d...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtaláltam életem szerelmét,de családom van mit tegyek? 43/F

Figyelt kérdés
Kint élek németországban 4 hónapja kaptam itt egy álláslehetőséget.A Feleségem és a lányom otthon maradtak.Úgy volt hogy kijövök dolgozni és ők otthon maradnak.Csak 2-3 évről lett volna szó.A feleségemmel ezt megbeszéltük,hogy összespórolok annyi pénzt,hogy legyen pénzünk a házfelújításra és még hozzáépíteni.Kb 1-2 havonta tudok hazajárni eddig 3x voltam otthon.A lányunk 15 éves.Amikor elkezdtem itt dolgozni már első nap úgy éreztem mintha beleszerettem volna a kolléganőmbe.Próbáltam ezt elnyomni magamban.Gyakran beszéltem a feleségemmel amikor hazamentem mindig szeretkeztünk.De ott volt bennem ez az érzés.Soha nem éreztem ilyet.Amikor beszélgettem a kolléganőmmel csak a gyönyörű mosolyát és a szemeit néztem.Úgy éreztem nem voltam még ennyire szerelmes.Ez az érzés napról napra erősödött.A feleségemből pedig kiszerettem.Nem volt már olyan jó a házasságunk évek óta,de megvolt a kölcsönös szeretet és tisztelet.A kolléganőmmel minden nap együtt ebédeltem sokszor beszélgettünk egy kicsit lelkiztünk is.chateltünk semmi olyanról nem beszéltünk csak általános dolgokról.Van köztünk egy erős szexuális feszültség is gyakran tett szexuális utalásokat.Már ott tartottam hogy a Facebook-os és Instagrammos képeire maszturbáltam.Gyakran felállt a közelében és ezt észrevette.Az egyik haverom aki már kint él régebb óta németországban,ő segített kimenni ott dolgozik ő is.Elhívott a születésnapi bulijára most hétvégén és a kolléganőnket is meghívta még még 3 munkatársunkat.A szülinapján iszogattunk beszélgettünk stb... A koléganőm taxival jött mert ő ivott is.Én autóval mert én nem akartam inni.Megkérdezte hogy nincs-e kedvem hazadobni,mert nem akar taxizni.Mondtam hogy persze.Az autóban nézett engem a gyönyörű szemeivel és úgy éreztem hogy már nem bírok magammal.Amikor megálltunk nem szállt ki hanem hirtelen lesmárolt.Én pár másodpercig tiltakoztam de ahogy csókolt az csodás volt még az egész helyzet is.Nem bírtam tovább magamhoz húztam és csókolóztunk.Csodás volt csak még jobban beleszerettem.Fel is hívott magához hogy menjek fel.Megmondtam hogy nem szeretnék mivel ott a családom.Megkérdezte hogy szeretem-e én igent mondtam.Mi mást is mondhattam volna neki.Ő is elmondta hogy szeret.Ilyen boldognak még soha nem éreztem magam.De elmondtam neki hogy soha nem csalnám meg a feleségem,de szeretem őt.Így először mindent elmondok a feleségemnek és utána történhet köztünk bármi.Persze belement.Én nem tudnám megcsalni a gyerekem anyját akivel együtt voltam 18 évig.De soha nem voltam szerelmes még ennyire.Nem tudom hogy a kislányom hogy reagálna hogy nem az anyját szeretem már.A feleségem sem tudom mit mondana.Ezt már többször átgondoltam mi lessz ezek után.A házban természetesen ott lakhatnak majd,nem fogom őket kirakni meg eladatni a közös házunkat.Még is csak a lányomról és a jelenlegi feleségemről van szó.Neki is benne volt a munkája csakúgy mint nekem.Jövőhéten megyek haza addig még sok mindent át kell gondolnom,de az biztos hogy ezt a nőt szeretem és le akarom majd vele élni az életem.Életemben nem találkoztam olyan nővel mint ő.Vagány merész gyönyörű és határozott jellem.Nem egy tipikus szende barátságos nő.És a személyisége is elragadó.Egyszerűen nem lehetett nem belészeretni.A lányomat ismerve nagyon haragudni fog rám és gyűlölni fogja a nőt aki miatt el akarom hagyni az anyját.Hogy csináljam,hogy magyarázzam el ezt neki?Vajon gyűlölni fog érte?Ezek a legnagyobb félelmeim.Ezt egy tinilány vajon megfogja érteni?

tegnap 21:23
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
8%
Nem fogják megtudni.
tegnap 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
94%
Meg,mond el az igazat.ennyi.
tegnap 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
78%
Legalább ne hazudj saját magadnak, jó? Megcsaltad a feleséged és gyereked anyját először érzelmileg aztán fizikálisan is. Tessék őszintén elmondani, hogy mást szeretsz és válni akarsz. A lányod biztos haragudni fog, de idővel megbékél. Viszont ha hallgatsz és tovább folytatod a hűtlenséget már nem biztos, hogy valaha meg fog neked bocsátani a lányod...
tegnap 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem várj még, lehet ez csak egy hirtelen fellángolás. Nagy kár volna mindent dobni egy pillanatnyi érzésért.

Gondolj bele, ezzel a nővel ha összejönnél, egy idő után talán elkezdenéd unni, jönnének a szürke hétköznapok, talán ő lépne le előbb.

tegnap 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
58%
Hát, nehéz erre választ adni, én nő vagyok, és nem hiszek a monogámiaban:/ Nyilván tudnak működni sokáig is házasságok, de az már sosem ugyanolyan, a szerelem elmúlik. Itt azért szerintem fontos kérdés, hogy azért van rád ekkora hatással ez a nő, mert valójában mindig is ilyen volt az abszolút ideálod, csak még előtte nem találkoztál ilyen emberrel? Vagy csak szimplán megőrjítenek a hormonok? Ezzel a nővel nem éltél együtt, nem vagytok, ezt így könnyű dobálgatni, hogy szeretlek, de igazából semmit nem tudsz még róla..
tegnap 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
83%

Biztos, hogy nem csak az újdonság érzése? Meg az izgalom? Biztos vagy benne, hogy ezért érdemes mindent felrúgni?

Gondold át.

tegnap 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
50%
Én felrúgnám a házasságot elvégre már nem szereted a feleséged és még tisztelni se tiszteled ha nyugodtan megcsaltad. Tök mindegy, hogy mi lesz a másik nővel mert a mostanival nem működik. Fölöslegesen maradnál vele.
tegnap 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Úgy is kívánni fogod, és ha ő is téged, nem fogod kibírni. Nem kell együtt maradnod vele.
tegnap 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
70%
Lehet ez most csak az újdonság varázsa, és ha elhagyod a családod bánni fogod később.
tegnap 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
66%

Ez nem szerelem, hanem kamaszos fellángolás. Ha az állandó szexpartner, vagyis a feleség távol van és öt percig szex nélkül maradsz, rögtön kangörcsöt kapsz és belezúgsz az első random sunába.


A leggagyibb pasitípus, komolyan. Felesleges összejönnöd a csajjal, mert pár hónap és azt is megunod, vagy majd kaparsz vissza a feleségedért.

tegnap 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!