Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon már megtaláltam az igazit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon már megtaláltam az igazit?

Figyelt kérdés

Első kapcsolatom volt egy fiúval , azelőtt senkivel sem. Másfél évig voltunk együtt.

Előtte sose érdekeltem egy fiút komolyabban. Vele meg az első pillanattólkezdve egy hullámhosszon voltunk , biztonságban éreztem magam mellette, egy részünk nagyon hasonló volt, mindent megadott nekem, tisztelt engem.

Viszont a vonzalom részemről egy idő után megszűnt, nem kívántam, idegesített, unalmas volt a kapcsolat. Nem volt humorérzéke, határozatlan volt, nagyon anyás volt. Nem éreztem magam mellette teljesnek. Ő konfliktus kerülő volt én meg folyamatosan próbáltam megbeszélni vele mindent. Én ilyen bolondos vagyok, szeretek hülyéskedni felszabadultnak érezni magam. Valamiért azt éreztem hogy bár van egy részem amit csak ő ért meg amire vágyok nem tudja nyújtani. Végül ő szakított. Ezután nem volt még kapcsolatom. Egy fiúval kavartam egy kis ideig , ő meg nem szeretett csak a testem kellett neki. Azóta sem fogtam m3g annyira senkit sem. A lényeg az hogy attól félek már megtaláltam az igazit., hogy már rajta kívül senki se fog olyan őszintén szeretni, és elrontottam. Bár még mindig ugyanúgy érzem, hogy nem szeretem már.



júl. 7. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet az igazi ha nem szereted. Atyám ne légy már bolond! 🤦
júl. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez kérdés, akkor biztos nem ő volt az igazi. Amit meg írtál a kapcsolatról az meg minden csak nem jó.


Egyébként meg nincs egy univerzális pár az ember életében. Folyamatosan fejlődünk, ezzel a párunk vagy lépést tart vagy nem és kinovitek egymást.

júl. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Ostoba! Ő csak elviselt. Kihasználtad szerencsétlen nyámnyila szart! Kerüld el a pasikat nagy ívben! Az ilyen beteg agyú pitsáktől zuhannak magukba csóró pasik!
júl. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Konkrétan olyan röhögőgörcsöm lett a #3 vâlasztól, hogy még a szomszéd is lesett min röhögök😂😂😂
júl. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3. Szegény, beléd aztán rúgtak egy páran! 🙄🤣
júl. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!