Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érezted már azt, hogy megtalál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted már azt, hogy megtaláltad a lelki társadat és még sosem voltál senkivel olyan boldog, mint egy adott személlyel? Hogyan alakult a kapcsolatotok? Együtt vagytok még?

Figyelt kérdés

máj. 28. 22:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%
Az első hónapokban éreztem már ezt 3 kapcsolatomnál is.
máj. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%

Persze.

Aztán második privátot már nem írt a piszok! ;D

máj. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%

Én nőkhöz nagyon értő lelkis extrovertált pasikkal érzem csak ezt általában. Már első perctől órákat lehet velük jókat beszélgetni, teljesen egyhullámra tudnak velem(a nőkkel)kerülni, teljesen magadénak érzed az egészet vele, meg lehet velük élni az egész életet ahogy csak szeretnéd, álmaid váltják valóra, teljesen önmagad lehetsz és kibontakozhatsz, egyszerűen szárnyalni lehet velük.


Csak amíg én azt érzem hogy Vele boldog vagyok, addig az ilyenek velem de 10 másikkal is azok tudnak lenni..

máj. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%

Igen, és most is ezt érzem. Mindketten így érezzük a kezdetektől. Most már 14 éve vagyunk együtt:)

Azelőtt soha egy kapcsolatomban sem éreztem ezt, és a párom sem, tehát nem arról van szó, hogy a lila köd miatt meg stb ( amiket olyanok mondanak akiknek nem jött össze ez, meg vannak keseredve és másokat is próbálnak lehúzni. )

máj. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Igen. 10 éve vagyunk együtt, ezt az érzést csak nála éreztem, és érzem a mai napig, nem csak az elején.
máj. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Igen,fain,igen.
máj. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%
...egy esős délutáni napon történt, egy vonatállomáshoz síettem, mikor jött velem szemben ő, és egyszerre fogtuk meg a vonatállomas nagy kapuját, hirtelen egymásra néztünk és felajánlottam neki az esernyőmet, mert láttam, hogy neki nem volt, és azt mondta, hogy köszöni szépen elfogadja, felajánlottam, hogy elkísérhetem e oda ahova megy, azt mondta, hogy igen, persze, miért ne, nagyon sokat beszélgettünk, munkáról, életről, tervekről, mindenről, aztán elérkeztünk egy autóbusz pályaudvarra, ahol a pasija várta, atölelték egymást és a pasi jól belemarkolt a lány popsijába....hát ennyi volt, nekem vonat meg 3 óra múlva jött csak.
máj. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%
Volt ilyen,de sajnos a Covid tönkretette.
máj. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen...lassan 2 éve hogy nincs velem 🖤.
máj. 29. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Éreztem valakiről,egy borongós májusi első találkozásnál...Soha ilyet nem éreztem addig,pedig több kapcsolatom is volt előtte,hosszúak.

Nála éreztem azt,hogy a lelkünk találkozott és ennek így kellett lennie...Aztán, két és fél év után a lelke úgy döntött,más mellett találja meg akit érdemesnek tat és szó szerint,széles mosollyal távozott az életemből, iszonyatos romokat hagyva maga után.

A kínai nagy fal papírlap ahhoz képest,amivel azóta a szívemet körbevettem,senkinek és semminek esélyt sem adok. Pedig 2020-ban felvillant a remény,nyáron, valakivel...de az ősz hidege és szele elvitte őt is,a reményt is.

Azóta nem foglalkozom lelkiséggel.De testiséggel sem.


F

máj. 29. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!