Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érezted már azt, hogy megtalál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted már azt, hogy megtaláltad a lelki társadat és még sosem voltál senkivel olyan boldog, mint egy adott személlyel? Hogyan alakult a kapcsolatotok? Együtt vagytok még?

Figyelt kérdés

máj. 28. 22:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
1, Igen, itt; 2, Nem lett belőle semmi, mert mindketten fedélzeti problémásak vagyunk; 3, Nem.
máj. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Igen. És ez 23eve tart,töretlenül.
máj. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem hittem ebben úgyhogy magam is meglepődtem de mikor találkoztunk úgy éreztem, mintha mindig is ismertük volna egymást. Nehéz ezt megmagyarázni. Akkor tudtam, hogy ez komoly lesz. Azóta eltelt 10 év, házasok vagyunk. Elég ritka a vita, alapvetően eléggé hasonlóan gondolkodunk. Nagy ritkán persze előfordul, az élet nem mindig könnyű. Ez olyasmi, amit mindenki keres de csak kevesen találnak meg és ezért hálás vagyok.
máj. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
52%

"Én nőkhöz nagyon értő lelkis extrovertált pasikkal érzem csak ezt általában. Már első perctől órákat lehet velük jókat beszélgetni, teljesen egyhullámra tudnak velem(a nőkkel)kerülni, teljesen magadénak érzed az egészet vele, meg lehet velük élni az egész életet ahogy csak szeretnéd, álmaid váltják valóra, teljesen önmagad lehetsz és kibontakozhatsz, egyszerűen szárnyalni lehet velük."


Én is ezt tapasztaltam, hogy az ilyen férfiak már félszavakból tudják merre az irány és rövid idő alatt nagy magasra száll az a bizonyos léghajó. Csak utána győzd kormányozni, hogy biztonságosan földetérjen.

A társnak való, nyugis, megbízható férfiak nem ők.

máj. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Igen, még mindig együtt.
máj. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"hogy megtaláltad a lelki társadat és még sosem voltál senkivel olyan boldog, mint egy adott személlyel? "


Akkor lerövidítem.

Igen vannak akikkel boldognak lehet lenni. Csak azok nagy eséllyel veled is és mással is azok tudnak lenni.

máj. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!