KezdƑoldal » FelnƑtt pĂĄrkapcsolatok » Szerelem » Mit kellene tennem ebben a...

Figyelem! A FelnƑtt pĂĄrkapcsolatok kategĂłria kĂ©rdĂ©sei kizĂĄrĂłlag felnƑtt lĂĄtogatĂłinknak szĂłlnak!
Amennyiben mĂ©g nem vagy 18 Ă©ves, a böngĂ©szƑd Vissza gombja segĂ­tsĂ©gĂ©vel hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem ebben a helyzetben? 💔💔

Figyelt kérdés
Volt egy lĂĄny, akivel nagyon messzire nyĂșlik vissza a kapcsolatunk azok ellenĂ©re, hogy csak most CsĂŒtörtökön talĂĄlkoztunk. Pontos idƑpontot nem bĂ­rnĂ©k mondani, de körĂŒlbelĂŒl 3-4 Ă©ve kezdtĂŒnk el beszĂ©lgetni azzal a cĂ­mszĂłval, hogy lenne-e kedve vĂ©lemĂ©nyezni a versemet. Itt mĂ©g nem voltam tisztĂĄban a korĂĄval, de Ƒ szĂ©pen lassan szerelmes lett belĂ©m, ahogy Ă©n is belĂ©. AztĂĄn kiderĂŒlt, hogy hĂĄny Ă©ves, Ă©s Ă­gy vĂ©gĂŒl le kellett mondanom a talĂĄlkozĂłt. AztĂĄn ennek az lett a vĂ©ge, hogy letiltott, de kb 2-4 havonta mindig feloldott, hogy nagyon hianyzom, velem szeretne lenni, Ă©s folyamatosan rĂĄm gondol. Közben mĂĄr pĂĄrja is lett, de ezt ugyan Ășgy folytatta csak titokban, de szakĂ­tani nem akart vele, mert bĂ­zott benne, hogy helyre fog jönni a kapcsolatuk. AztĂĄn most MĂĄjusban nagyon a szakĂ­tĂĄs szĂ©lĂ©n voltak, Ă©s azt mondta, ha nekem lesz majd valakim, akkor vĂĄrni fog rĂĄm. Ez idƑ alatt pedig sokszor volt a srĂĄc miatt kĂłrhĂĄzban. Nekem pedig Ășj instĂĄm lett ahol Ășjra elkezdtĂŒnk beszĂ©lgetni... Az elsƑ randit Ƒ mondta le, majd volt egy kisebb vitĂĄnk, aztĂĄn a mĂĄsodik randit Ă©n, Ă©s vĂ©gĂŒl most CsĂŒtörtökön talĂĄlkoztunk, mert mĂĄr annyi Ă©v eltelt, hogy nem tƱnik soknak a korkĂŒlönbsĂ©g, Ă©s be kell vallanom, Ă©n nekem is ugyan annyira hiĂĄnyzott, ugyan Ășgy tiszta szĂ­vbƑl szerettem, Ă©s bĂĄrmit megadtam volna neki. Az elƑbb emlĂ­tett vita pedig azĂ©rt volt, mert nagyon rideg lett. Azt mondta nem akar kapcsolatot, Ă©s nem bĂ­r senkiben megbĂ­zni. Maga a randi egyszerƱ volt, de mĂ©g is ĂĄlomszĂ©p, Ă©s gyönyörƱ. ElsƑnek elmentĂŒnk egy ĂĄllatkereskedĂ©sbe, mert akar majd gekkĂłt venni. Majd egy kĂĄvĂ©zĂłba. Úgy volt, hogy 1-2 ĂłrĂĄnk lesz egyĂŒtt, mert az anyja nagyon szigorĂș az exe miatt, aki tönkre tette Ƒt. Na ebbƑl az lett, hogy fĂ©l 8-ig egyĂŒtt voltunk az az kb 5 ĂłrĂĄt. Nagyon sokat tudunk beszĂ©lni, Ă©s mĂ©g többet nevetni. Sokszor harapdosta az ajkĂĄt, de sajnos nem mertem megcsĂłkolni. A verseit is megmutatta amiket csak Ă©n lĂĄttam. RĂ©gen is olyan gyönyörƱ mĂ©ly Ă©rzelmekkel tĂ©li szövegeket Ă­rt, amit csak egy szerelmes szĂ­v tud. Ezt Ă©n mindig is viszonoztam mivel Ă­rĂł vagyok, Ă­gy ki tudtam magam fejezni. A buszhoz menet hĂ­vta is az anyja, hogy remĂ©lem nem a..... -vagy. TĂ©nyleg nagyon fĂ©ltette az anyja. AztĂĄn a buszra vĂĄrva pedig közölte velem, hogy nem akar kapcsolatot, mert szereti mĂ©g az egĂ©r, de egy kicsit ridegebben, mint a kĂĄvĂ©zĂłban, mert ott azt mondta, hogy haladjunk szĂ©p lassan, de Ƒ se randizna mĂĄs srĂĄccal, Ă©s Ă©n se mĂĄs lĂĄnnyal. Kint meg ugye kicsit tĂ©nyleg ridegebben volt. AztĂĄn amikor lĂĄtta, hogy elsĂ­rtam magam, akkor mĂ©g kĂ©t buszt is elengedett, Ă©s mĂ©g kĂ©sƑbb ment haza, pedig nem tartottam ott, Ă©s az anyja is egyre mĂ©rgesebb volt. Viszont ekkor mĂ©g Ășgy nĂ©zett ki lesz folytatĂĄs, mert a piknikezƑs randi ötletem nagyon tetszett neki. Haza Ă©rve azt mondta, hogy nagyon jĂłl Ă©rezte magĂĄt. HĂ©tfƑn azonban kĂłrhĂĄzban lesz, de nem tudja meddig. Közben Ă­rta nekem, hogy kiĂĄbrĂĄndult belƑlem stb. Eközben kirakta az exe kĂ©zdƑbetƱjĂ©t, de azt mondta nincsenek egyĂŒtt. Majd elkĂŒldte az elsƑ versĂ©t, amit senki se lĂĄtott, vagy hallott. Ez pedig nagyon jĂłl esett nekem. Majd amit erre Ă­rtam azutĂĄn tiltott. IgazĂĄbĂłl egy szerelmes szöveg volt, de elƑtte is azt mondogatta, hogy nem Ă©rdemel mĂ©g engem. Sokat vĂĄltozott, de Ă©n Ă©n ugyan Ășgy tiszta szĂ­vbƑl szeretem. Az exe pedig 4x csalta meg, Ă©s az utĂłbbi 2 hĂłnapban HĂ©tfƑn lesz, hogy 3-ra miatta megy kĂłrhĂĄzba. Mindig a lĂĄny talĂĄlta ki a programokat. Nem szerette a srĂĄc annyira. Minent a lĂĄny tett meg a srĂĄcĂ©rt... Ezek utĂĄn pedig hozzĂĄ megy vissza... Én meg a vilĂĄgot is oda adnĂĄm a boldogsĂĄgĂĄĂ©rt. LegutĂłbb mikor kĂłrhĂĄzban volt, azt mondta nagyon örĂŒlne ha legközelebb bemennĂ©k, de mĂ©g a letiltĂĄs elƑtt azt mondta ne menjek be. Szerintetek rossz döntĂ©s lenne ha bemennĂ©k, vagy legalĂĄbb az ĂĄpolĂłnƑvel oda adnĂ©k neki egy ĂŒzenetet, Ă©s egy plĂŒss ĂĄllatot? 💔💔 BĂĄr ki se tudnĂĄm derĂ­teni, hogy melyik kĂłrhĂĄzban van... Tudom most azt fogjĂĄtok mondani, hogy csak hĂŒly.tett, kihasznĂĄlt stb. Azonban olyan gyönyörƱ dolgokat adott nekem amirƑl sokan csak ĂĄlmodnak. Ezt azok ellenĂ©re, hogy egyszer lĂĄthattam. Egy ĂłriĂĄsi kincs, ami mellett a tiltĂĄs ellenĂ©re is kitartok💔💔

tegnap 12:46
1 2 3 4
 21/33 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Ennyi Ă©lettelen megkeseredett embert
tegnap 16:19
 22/33 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
Te tul sok romantikus filmet es kamasz dramat neztel. Hany kapcsolatod volt eddig? Megkockaztatom, hogy egy sem.
tegnap 16:27
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 23/33 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
Entschuldigung, de itt az Ă©lettelen pontosabban az Ă©letkĂ©ptelen az te vagy. Majd ha beleörĂŒltĂ©l ebbe a dologba jussanak eszedbe a hozzĂĄszĂłlĂĄsok.
tegnap 16:28
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 24/33 anonim ***** vĂĄlasza:
100%

1. Ne beszélj vele többet!

2. Menj szakemberhez!

Ezt. Így. Ilyen sorrendben.

tegnap 17:07
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 25/33 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
És ismered az exĂ©t? Nehogy összefussatok a kĂłrhĂĄzban.
tegnap 17:32
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 26/33 anonim ***** vĂĄlasza:
100%

Menthetetlen vagy, mĂĄr most megpörgetett a kislĂĄny 😄

Azt nem tudod egyedĂŒl eldönteni, hogy meglĂĄtogasd vagy sem. Mivel, ha rĂĄnĂ©zel az iromĂĄnyodra lĂĄthatĂł, hogy kettƑs kommunikĂĄciĂłt alkalmaz, összezavar. Olyan ez a csaj, mint az idƑjĂĄrĂĄs a hegyekben. KiszĂĄmĂ­thatatlan. Meg fogsz hĂŒlyĂŒlni mellette, ahogy többen Ă­rtĂĄk.

tegnap 17:37
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 27/33 anonim ***** vĂĄlasza:
100%

SzĂłval most csĂŒtörtök talĂĄlkoztatok elƑször, de mĂĄr azelƑtt 3-4 Ă©ve beleszerettetek egymĂĄsba lĂĄtatlanul?!

Nem belé vagy szerelmes, hanem abba a képbe, amit kialakítottål róla a fejedben. A låny meg plåne nem szerelmes, legalåbbis beléd biztos nem.

tegnap 18:00
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 28/33 anonim ***** vĂĄlasza:
100%

"AztĂĄn ennek az lett a vĂ©ge, hogy letiltott, de kb 2-4 havonta mindig feloldott, hogy nagyon hiĂĄnyzom, velem szeretne lenni, Ă©s folyamatosan rĂĄm gondol. Közben mĂĄr pĂĄrja is lett, de ezt ugyan Ășgy folytatta csak titokban, de szakĂ­tani nem akart vele, mert bĂ­zott benne, hogy helyre fog jönni a kapcsolatuk. AztĂĄn most MĂĄjusban nagyon a szakĂ­tĂĄs szĂ©lĂ©n voltak, Ă©s azt mondta, ha nekem lesz majd valakim, akkor vĂĄrni fog rĂĄm."


Kedves KĂ©rdezƑ, egy kicsit sem zavar tĂ©ged, hogy hazudik neked? Hogy titokban veled beszĂ©lget Ă©s közben volt egy kapcsolata? Ezen hogy siklottĂĄl ĂĄt?

tegnap 18:25
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 29/33 anonim ***** vĂĄlasza:
100%

ErrƑl egy Ă­gy jĂĄrtam anyatokkal rĂ©sz jut az eszembe:

Nem lehetĂŒnk egyĂŒtt, most mĂ©g..😃

tegnap 19:34
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 30/33 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
VĂĄrni fogsz rĂĄ egy darabig... sosem Ă©r el hozzĂĄd, Ă©s mindig lesz egy alibi palija a kis manipulĂĄtornak.
tegnap 19:44
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!