Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellene tennem ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Nos van egy 24 éves csajszi akivel így az elmúlt hónapokban elég jóban lettünk.

Többször aludtunk egymásnál és hát ebből kifolyólag más is történt plusz nagyon sokat beszélgettünk. Szerettük egymás társaságát, de külföldön egy régebbi munkahelyére kiment dolgozni.

Erdetileg novemberben jön haza mert addig van szerződése, de már azt is mondta hogy hamarabb jön.

Mikor kiment előtte én elmondtam neki hogy beleszerettem stb és hogy várni fogok rá.

Ő is többet érzett/érez, látszik is rajta, meg folyamatosan tartjuk a kapcsolatot.

De november nagyon soká lesz. Addig sok minden fog történni, szóval elgondolkodtam rajta hogy lehet feleslegesen várok.

Olyan sokáig nem biztos hogy fogjuk tartani ezt a viszonyt.

Lépnék is meg nem is. Szeretem, nem akarom hagyni de oly messze a november és ha haza is jön benne van, hogy nem úgy működne a kapcsolat.

Ti mit tennétek ebben a láthatatlan helyzetben? Lépnétek vagy várnátok?

Jó tudom nyilván ezt nekem/nekünk kell érezni, de kíváncsi vagyok más mit tenne.

Tényleg csak normális válaszokat szeretnék ha lehet.


2021. máj. 23. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha novemberben végleg hazajön, és tényleg nagyon tetszik és komolyan gondolod vele, én megvárnám.
2021. máj. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elj ahogy akarsz. Aztan ha még kell neked nov ben akkor nyitsz ra.
2021. máj. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!