Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit kéne tennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem ebben a helyzetben? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel már évek óta ismerjük egymást, viszont sosem kerültünk közel egymáshoz mivel volt hogy párkapcsolatom volt, vagy egyszerűen nem beszéltünk egymással rendszeresen. Viszont tavasszal váratlanul üzenetben felkeresett (utólag tudtam meg hogy abból az okból kifolyólag hogy megtudta hogy véget ért a legutóbbi kapcsolatom ), majd elkezdtünk beszélgetni. Hajnalig beszélgettünk üzenetben vagy hívásban heteken keresztül, majd bevallottam neki hogy egyébként nekem ő régen is tetszett, de nem mertem kezdeményezni mivel úgy láttam hogy őt egyáltalán nem érdeklem. Az volt a válasza hogy neki is tetszettem és ez most sincs másképp, csak akkor még ő sem merte ezt nekem bevallani. A vallomásainkat követően még jobban elmélyültek és rendszeresebbé váltak köztünk a beszélgetések. Eltelt ismét néhány hét, már a találkozást tervezgettük mivel sajnos messze élünk egymástól, több mint 300 km van köztünk, viszont egyszer csak hirtelen változást véltem felfedezni a viselkedésében. Távolságtartóbb lett, a válaszaira volt hogy fél vagy egy napot kellett várni és akkor is csak egy vagy két szavas válaszokat adott. Már nem kérdezte meg hogy hogy vagyok, milyen volt a napom, az az igazság hogy már nem igazán kérdezett semmit. Megkérdeztem tőle hogy mi a baj, az volt a válasza hogy mostanában nem jó a hangulata, nincs kedve semmihez, kijelentette hogy ez nem miattam van és elnézést kért. Rendben, elfogadtam hogy mindenkinek lehet pár rossz napja vagy hete, ezért türelmesen vártam és adtam neki időt. De eltelt megint pár hét és nem változott semmi. Megkérdeztem tőle hogy esetleg én csinálok rosszul valamit? Azt válaszolta hogy nem viszont most nem akar beszélgetni senkivel, egyedül akar lenni. Ezt is elfogadtam, békén hagytam (hozzáteszem hogy felajánlottam neki a segítségem, az volt a válasza hogy nem tudok segíteni). Viszont pár nap múlva azt tapasztaltam hogy a barátaival ugyan úgy beszélget, játszik. Ekkor el fogyott a már több héten át tartó türelmem és rá írtam hogy mondja el őszintén, mi baja van velem? Nem vagyok neki olyan jó mint a barátai? Ekkor bevallotta hogy ő még nem érzi magát készen egy kapcsolatra (állítása szerint még sosem volt kapcsolata), ne haragudjak rá, nem velem van a baj hanem vele. Ekkor teljesen össze törtem, mivel akkor én már elég erős érzelmeket tápláltam felé és a változása előtt az üzeneteiből és a beszélgetéseinkből úgy éreztem hogy ő is ugyan úgy érez. Minden esetre elfogadtam a döntését és közöltem vele hogy rendben, nem erőltetem a dolgokat. Azóta nem beszéltünk, pedig még születésnapom is volt, nem köszöntött fel...

Szerintetek mit kéne tennem? Írjak rá én vagy felejtsem el?

Egyébként egyidősek vagyunk, én tanulok, ő dolgozik.

20/l



2022. szept. 18. 10:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez felejtős. Ha akarna valamit, megkeresne. Ha felkeresnéd, csak újabb sebeket ejtenél magadon.
2022. szept. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted mit kéne tenni? Semmit. Keress mást!
2022. szept. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne írj neki többször, engedd el...
2022. szept. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"Távolságtartóbb lett, a válaszaira volt hogy fél vagy egy napot kellett várni és akkor is csak egy vagy két szavas válaszokat adott. Már nem kérdezte meg hogy hogy vagyok, milyen volt a napom, az az igazság hogy már nem igazán kérdezett semmit. Megkérdeztem tőle hogy mi a baj, az volt a válasza hogy mostanában nem jó a hangulata, nincs kedve semmihez, kijelentette hogy ez nem miattam van és elnézést kért."

Na már itt nem kellett volna tovább folytatni az írogatást. Ha egyik pillanatról a másikra egy olyan ember távolságtartóbb lesz, aki non stop írkált hajnalig, aztán meg félszavas válaszokat reagál az nem éppen arról árulkodik, hogy akar valamit a másiktól.


Ha a barátaival ugyanúgy játszott, beszélt akkor abban hazudott, hogy most nem akar senkivel beszélni....


"Szerintetek mit kéne tennem ebben a helyzetben?"

Nem tudsz semmit tenni. Te a magad részét bele tetted. Egyoldalú volt az egész érdeklődés meg még ráadásul hazudozott is. Nagy nehezen a végén bevallotta, hogy nem is akar kapcsolatot.

El kell felejteni. Örülj neki, hogy az elején kiderült, nem fél év múlva már a kapcsolatban.

2022. szept. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

"Írjak rá én vagy felejtsem el?"

Helybe akarsz menni a pofonért?? Ha ő is komolyan gondolta volna nem viselkedett volna így.

Egyébként attól, hogy nem akar kapcsolatot, meg elmondása szerint nem veled van a baj, hanem vele fel köszönthetett volna.... Ebből is látszik, hogy emberileg is milyen.

2022. szept. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Megfogadom a tanácsotokat. A környezetemben akiknek elmeséltem a sztorit, ők is mind azt mondják hogy ne keressem, ezért nem is fogom.
2022. szept. 21. 07:25
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező jól döntöttél. Kívánom, hogy találj olyat, akivel kölcsönösen szeretitek és megértitek egymást.
2022. szept. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2022. szept. 22. 07:22
 9/11 A kérdező kommentje:
Csak nem bírtam túl tenni magam rajta. Így egy év után felkerestem. Megint dobbantott.
2023. aug. 18. 09:52
 10/11 anonim ***** válasza:
68%
Jaj neki ennyi volt a célja, hogy beleszeress. Annyi ilyen ember van, hogy nem is hinnéd. A közhiedelemmel ellentétben rengeteg férfinak nem a szex a fontos, hanem a figyelem és a rajongás. Nőkben is van ilyen persze, de én nőként tudok nyilatkozni, hogy ugyanilyen tapasztalatokat szereztem mint te! Elég sokat, mert nagyon sok ilyen van, és nem lehet őket időben felismerni egyszerűen, mert nagyon jól csinálják. Szóval hihetsz nekem, ő nem szeretett, csak manipulált, előadta magát valamilyennek, te meg bekaptad a horgot. Adj esélyt most már másnak, mert vannak normális férfiak is.
2023. aug. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!