KezdƑoldal » FelnƑtt pĂĄrkapcsolatok » Szerelem » Mit kellene tennem ebben a...

Figyelem! A FelnƑtt pĂĄrkapcsolatok kategĂłria kĂ©rdĂ©sei kizĂĄrĂłlag felnƑtt lĂĄtogatĂłinknak szĂłlnak!
Amennyiben mĂ©g nem vagy 18 Ă©ves, a böngĂ©szƑd Vissza gombja segĂ­tsĂ©gĂ©vel hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem ebben a helyzetben? 💔💔

Figyelt kérdés
Volt egy lĂĄny, akivel nagyon messzire nyĂșlik vissza a kapcsolatunk azok ellenĂ©re, hogy csak most CsĂŒtörtökön talĂĄlkoztunk. Pontos idƑpontot nem bĂ­rnĂ©k mondani, de körĂŒlbelĂŒl 3-4 Ă©ve kezdtĂŒnk el beszĂ©lgetni azzal a cĂ­mszĂłval, hogy lenne-e kedve vĂ©lemĂ©nyezni a versemet. Itt mĂ©g nem voltam tisztĂĄban a korĂĄval, de Ƒ szĂ©pen lassan szerelmes lett belĂ©m, ahogy Ă©n is belĂ©. AztĂĄn kiderĂŒlt, hogy hĂĄny Ă©ves, Ă©s Ă­gy vĂ©gĂŒl le kellett mondanom a talĂĄlkozĂłt. AztĂĄn ennek az lett a vĂ©ge, hogy letiltott, de kb 2-4 havonta mindig feloldott, hogy nagyon hianyzom, velem szeretne lenni, Ă©s folyamatosan rĂĄm gondol. Közben mĂĄr pĂĄrja is lett, de ezt ugyan Ășgy folytatta csak titokban, de szakĂ­tani nem akart vele, mert bĂ­zott benne, hogy helyre fog jönni a kapcsolatuk. AztĂĄn most MĂĄjusban nagyon a szakĂ­tĂĄs szĂ©lĂ©n voltak, Ă©s azt mondta, ha nekem lesz majd valakim, akkor vĂĄrni fog rĂĄm. Ez idƑ alatt pedig sokszor volt a srĂĄc miatt kĂłrhĂĄzban. Nekem pedig Ășj instĂĄm lett ahol Ășjra elkezdtĂŒnk beszĂ©lgetni... Az elsƑ randit Ƒ mondta le, majd volt egy kisebb vitĂĄnk, aztĂĄn a mĂĄsodik randit Ă©n, Ă©s vĂ©gĂŒl most CsĂŒtörtökön talĂĄlkoztunk, mert mĂĄr annyi Ă©v eltelt, hogy nem tƱnik soknak a korkĂŒlönbsĂ©g, Ă©s be kell vallanom, Ă©n nekem is ugyan annyira hiĂĄnyzott, ugyan Ășgy tiszta szĂ­vbƑl szerettem, Ă©s bĂĄrmit megadtam volna neki. Az elƑbb emlĂ­tett vita pedig azĂ©rt volt, mert nagyon rideg lett. Azt mondta nem akar kapcsolatot, Ă©s nem bĂ­r senkiben megbĂ­zni. Maga a randi egyszerƱ volt, de mĂ©g is ĂĄlomszĂ©p, Ă©s gyönyörƱ. ElsƑnek elmentĂŒnk egy ĂĄllatkereskedĂ©sbe, mert akar majd gekkĂłt venni. Majd egy kĂĄvĂ©zĂłba. Úgy volt, hogy 1-2 ĂłrĂĄnk lesz egyĂŒtt, mert az anyja nagyon szigorĂș az exe miatt, aki tönkre tette Ƒt. Na ebbƑl az lett, hogy fĂ©l 8-ig egyĂŒtt voltunk az az kb 5 ĂłrĂĄt. Nagyon sokat tudunk beszĂ©lni, Ă©s mĂ©g többet nevetni. Sokszor harapdosta az ajkĂĄt, de sajnos nem mertem megcsĂłkolni. A verseit is megmutatta amiket csak Ă©n lĂĄttam. RĂ©gen is olyan gyönyörƱ mĂ©ly Ă©rzelmekkel tĂ©li szövegeket Ă­rt, amit csak egy szerelmes szĂ­v tud. Ezt Ă©n mindig is viszonoztam mivel Ă­rĂł vagyok, Ă­gy ki tudtam magam fejezni. A buszhoz menet hĂ­vta is az anyja, hogy remĂ©lem nem a..... -vagy. TĂ©nyleg nagyon fĂ©ltette az anyja. AztĂĄn a buszra vĂĄrva pedig közölte velem, hogy nem akar kapcsolatot, mert szereti mĂ©g az egĂ©r, de egy kicsit ridegebben, mint a kĂĄvĂ©zĂłban, mert ott azt mondta, hogy haladjunk szĂ©p lassan, de Ƒ se randizna mĂĄs srĂĄccal, Ă©s Ă©n se mĂĄs lĂĄnnyal. Kint meg ugye kicsit tĂ©nyleg ridegebben volt. AztĂĄn amikor lĂĄtta, hogy elsĂ­rtam magam, akkor mĂ©g kĂ©t buszt is elengedett, Ă©s mĂ©g kĂ©sƑbb ment haza, pedig nem tartottam ott, Ă©s az anyja is egyre mĂ©rgesebb volt. Viszont ekkor mĂ©g Ășgy nĂ©zett ki lesz folytatĂĄs, mert a piknikezƑs randi ötletem nagyon tetszett neki. Haza Ă©rve azt mondta, hogy nagyon jĂłl Ă©rezte magĂĄt. HĂ©tfƑn azonban kĂłrhĂĄzban lesz, de nem tudja meddig. Közben Ă­rta nekem, hogy kiĂĄbrĂĄndult belƑlem stb. Eközben kirakta az exe kĂ©zdƑbetƱjĂ©t, de azt mondta nincsenek egyĂŒtt. Majd elkĂŒldte az elsƑ versĂ©t, amit senki se lĂĄtott, vagy hallott. Ez pedig nagyon jĂłl esett nekem. Majd amit erre Ă­rtam azutĂĄn tiltott. IgazĂĄbĂłl egy szerelmes szöveg volt, de elƑtte is azt mondogatta, hogy nem Ă©rdemel mĂ©g engem. Sokat vĂĄltozott, de Ă©n Ă©n ugyan Ășgy tiszta szĂ­vbƑl szeretem. Az exe pedig 4x csalta meg, Ă©s az utĂłbbi 2 hĂłnapban HĂ©tfƑn lesz, hogy 3-ra miatta megy kĂłrhĂĄzba. Mindig a lĂĄny talĂĄlta ki a programokat. Nem szerette a srĂĄc annyira. Minent a lĂĄny tett meg a srĂĄcĂ©rt... Ezek utĂĄn pedig hozzĂĄ megy vissza... Én meg a vilĂĄgot is oda adnĂĄm a boldogsĂĄgĂĄĂ©rt. LegutĂłbb mikor kĂłrhĂĄzban volt, azt mondta nagyon örĂŒlne ha legközelebb bemennĂ©k, de mĂ©g a letiltĂĄs elƑtt azt mondta ne menjek be. Szerintetek rossz döntĂ©s lenne ha bemennĂ©k, vagy legalĂĄbb az ĂĄpolĂłnƑvel oda adnĂ©k neki egy ĂŒzenetet, Ă©s egy plĂŒss ĂĄllatot? 💔💔 BĂĄr ki se tudnĂĄm derĂ­teni, hogy melyik kĂłrhĂĄzban van... Tudom most azt fogjĂĄtok mondani, hogy csak hĂŒly.tett, kihasznĂĄlt stb. Azonban olyan gyönyörƱ dolgokat adott nekem amirƑl sokan csak ĂĄlmodnak. Ezt azok ellenĂ©re, hogy egyszer lĂĄthattam. Egy ĂłriĂĄsi kincs, ami mellett a tiltĂĄs ellenĂ©re is kitartok💔💔

tegnap 12:46
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
KĂ©rdezƑ a exet siratja aki megcsalta, csĂșnyĂĄn bĂĄnt vele. Nem akar veled lenni. Csak azĂ©rt talizott veled, hogy hĂĄtha el tudja ĂĄltalad felejteni az exĂ©t. De nyilvĂĄn nem jött össze Ă©s elzavart a francba! Ɛ az ex miatt vergƑdik mĂ­g te utĂĄna. Ez a viszonzatlan szerelem amivel meg kellene birkĂłzni. De hiĂĄba akarod, hogy tĂ©ged szeressen, adjon neked esĂ©lyt akkor se fogja te miattad elfelejteni. Neki is mint neked is szingli szinglisĂ©g Ă©s szakember javasolt!
tegnap 13:41
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 12/33 anonim ***** vĂĄlasza:
100%

đŸ€Ł Megjött a hƑs szerelmes, aki szerint 7 ember rosszul lĂĄt...

Amit leĂ­rtĂĄl: egy lelki sĂ©rĂŒlt kislĂĄny az expasijĂĄt siratja (nem tĂ©ged❗) össze van zavarodva, ki-be jĂĄr a kĂłrhĂĄzba mert lilafingja nincs, hogy mit akar! Az anyja fĂ©lti nehogy kĂĄrt tegyen magĂĄba olvasatom szerint. És te ezt a lĂĄnyt szeretnĂ©d megmenteni a szerelmeddel.

"Letilt-felold tili toli... közben annyira hiĂĄnyoztĂĄl neki, hogy volt egy mĂĄsik kapcsolata, akibe a mai napig belerottyan, de talomban ott vagy te is Ă©s vĂĄr rĂĄd. đŸ€š

Ez nettĂł fĂĄjdalom!

tegnap 13:51
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 13/33 anonim ***** vĂĄlasza:
100%

Jaj verset írt neked amit csak te olvashattål el. Mindjårt elsírom magam a meghatottsåg miatt....Ja mégse.


Egy igazi bolond vagy akit ki lehet hasznĂĄlni. Te egy kis figyelem miatt a mennybe jutsz aztĂĄn a pokolba mert letiltott. Szinte biztos, hogy lĂĄtja milyen bolond vagy Ă©s inkĂĄbb tudni se akar rĂłlad. KĂłrhĂĄzba menni utĂĄna plĂŒssĂĄllatot kĂŒldeni, vinni? Aha. Be se engednek hozzĂĄ ha nem hozzĂĄtartozĂł vagy. Ugye csak trollkodsz? Be vagy ennyire bolond?

tegnap 13:58
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 14/33 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
Nem*
tegnap 13:58
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 15/33 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
AlapvetƑen egy Ă©rzĂ©keny Ă©s jĂłlelkƱ fickĂł lehetsz, De a lĂĄny hasznĂĄl. Lehet, hogy tudtĂĄn kĂ­vĂŒl, de akkor is hasznĂĄl. A Borderline szemĂ©lyisĂ©g ennyire szĂ©lsƑsĂ©ges, ha visszaolvasod, amit leĂ­rtĂĄl felismerheted. Akarlak nem kellesz, tiltĂĄs feloldĂĄs, hiĂĄnyzol 5 perc mĂșlva rideg. Ez ki fog csinĂĄlni tĂ©ged. MĂ©g a szakembereknek is nagyon nehĂ©z egy ilyen szemĂ©lyisĂ©get kezelni.
tegnap 14:37
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 16/33 A kĂ©rdezƑ kommentje:
KĂŒzdeni fogok Ă©rte, Ă©s rĂĄtok fogok cĂĄfolni
tegnap 15:05
 17/33 anonim ***** vĂĄlasza:
100%

😀😀😀 hajrá tigris!


Csak akkor a kérdést nem értem.

tegnap 15:13
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 18/33 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
đŸ€ŁđŸ€ŁđŸ€Ł Tapasztalat, Ă©lmĂ©ny kell az integrĂĄlĂĄshoz.
tegnap 15:14
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 19/33 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
Mit kell tenned? Pszichológus erƑsen ajánlott.
tegnap 15:19
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 20/33 anonim ***** vĂĄlasza:
100%

Aaaaa en nem hiszem el, hogy vannak ilyen hulyere veheto emberek.

Baszki ilyen dramat 17 evesen nem toltam le, mint ti itt valoszinuleg huszonevesenđŸ€Ł ezt olvasni is fajt.

Te nem szerelmes vagy, hanem nincs eleted, celjaid, mindent egy olyan kislanyba protezsalsz, aki azert eleg nagy, hogy exe legyen, de annyirs megsem, hogy ne az anyja parancsolgasson neki.

tegnap 16:09
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!