Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok már így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már így?

Figyelt kérdés
Elég szemét dolog ilyet csinálni tudom. Van egy lány aki iránt többet érzek,de nem lehet ebből semmi, mivel korábban próbálkoztam nagyon finoman,de kitért. Így én sokat szenvedtem emiatt,és megpróbáltam elfelejteni, távol tartani magamtól. Elkezdtem bántóan viselkedni vele. Bunkó voltam, lelkileg gyötörtem, degradáltam, elutasítóan viselkedtem vele. Nem beszélgettem vele, hiába próbált folyton kommunikálni. Közben sohasem kérdezte meg tőlem, hogy miért nem állok vele szóba, csak próbált volna úgy csinálni, mintha mi sem történt volna. Aztán emiatt is haragudtam rá, hogy meg sem kérdi mi baj. A rengeteg bántásom ellenére folyamatosan próbál nyitni felém,de elutasító vagyok. Volt, hogy konkrétan elküldtem a csába,és mégis jött... Tudom nagyon aljas dolog ez. De nagyon muszáj vagyok megvédeni magam tőle. Ti voltatok már így?
tegnap 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ide figyelj hogyha ő olyan hülye, hogy hagyja magát bántani arról csak ő tehet. Persze attól még nem kellene, de bakker tényleg bár tudja, hogy többet érzel iránta mégis járkál utánad. Egyáltalán nincs tekintettel az érzelmeidre és nemcsak azért mert meg sem kérdezte. Tudja ő nagyon jól, hogy miért csinálod. Egyébként azért járkál utánad mert semmi önbecsülése/önbizalma nincs és jól esne neki az, hogy tunnigolnád neki mégha csak pár pillanatra is. Nem elküldeni kell hanem megmondani neki hogyha még egyszer hozzád megy, rád ír zaklatás miatt feljelented. Hidd el, hogy többé nem fog keresni.
tegnap 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon fura viselkedés ez tőle de azért te is megmondhattad/megmondhatnád neki hogy azért vagy vele elutasító mert......(sztem te is tudod mit kellene mondani.)
tegnap 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Én levegőnek nézném hátha végre leesne neki, hogy hiába olyan mint egy pióca.
tegnap 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Levegőnek nézem, és mégis...
tegnap 21:34
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
#1 vagyok már mondtam mit csinálj.
tegnap 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

Azért te is megéred a pénzedet,màr bocs!

Szemétkedsz az egyenes kommunikáció helyett.Nincs tököd elé àllni, majd kerek-perec közölni vele, hogy szerinted csak szívat és ez neked rosszul esik,mert te komolyan vetted őt.Ekkor a làny is elmondhatnà,mit miért tett, tiszta vizet önthetnétek a pohárba.

Ha ezt nem lépitek meg kölcsönösen, akkor nem is nőttetek fel még egy felnőtt kapcsolathoz-nekem ez a véleményem!

tegnap 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon sok éretlen tinifiú csinálja ezt a gyerekes, kb. meghúzom a hajad ovis szokást.

A csaj sz.rik a fejedre, csak azért barátkozik mert nem akar rossz viszonyt senkivel, de ettől még cseppet sem érdekled. Idővel rájön majd, hogy csak az óvodást játszod és akkor elkerül teljesen.

tegnap 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!