Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lépjek túl egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl egy ilyen zűrös helyzeten? Ti voltatok már így?

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmes lettem egy srácba. 1 hónapig jártunk, de tovább gondoltam a helyzetet és nem feltétlenül lenne előnyös a jövőmre nézve, ha összeköltöznénk, egy háztartásban élnénk.

Az a baj, hogy a srác minden tekintetben illik hozzám, személyiségre, gondolkodásra, megfogalmazási készségre, intelligenciára, mindenben ugyanolyanok vagyunk, tökéletes páros lennénk. De van egy olyan alapvető hatalmas probléma, hogy nincs bejelentve a munkahelyére, rengeteg tartozása van, úgy érzem van félni valója. Az én jövőm szempontjából ez rendkívül előnytelen lenne, ha én is bajbaó sodródnék általa. Viszont teljesen megbabonázott, elvarázsolt, ilyen szerelmes még soha senkibe nem voltam.

Nyilvánvaló, hogy racionálisan tudom, hogy nem lenne jó folytatni vele, viszont más szempontokból meg olyan tökéletes.

Ti voltatok már így, hogyan lehet túllépni?



jún. 23. 21:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

Egyszerűen. Eltávolodsz, ritkítod a kapcsolatot, majd lezárod.


Érthető, hogy nem veszed a nyakadba az egzisztenciális csődjét.


Egy hónap idő megismerésre nulla.

Hogy összeköltözzek, csak az ötlet felmerülése is, minimum 1 év.


Örülj neki, hogy a rózsaszín ködbe belehasít a racionális vészharangod.


Nincs pótolhatatlan a szerelemben sem.

Egy életed van. Semmit nem tudsz róla, de azt igen, hogy nincs bejelentett munkahelye, tele adóssággal, jövőképe nulla.


Menekülj!

jún. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%

Hát?

Pedig a magyar valóság az kB az amit írsz.

Vagy nincsen bejelentve.

Vagy be van de minimálbérbe a többit zsebbe kapja.

Kb mindenki szürkefoglalkoztatott ebben az országban az alkalmazó cégek

meg adócsalók.


Szóval itt Max az adósság a kérdéses, hogy mire vette fel, fizeti e rendesen?

jún. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Igen. Elköszöntem és megszakítottam a kapcsolatot.
jún. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Nekem a munkaügyi osztályon ajánlották, hogy dolgozzak feketén. Szóval a magyar valóság tényleg ez. Pl az ismerősömet majd 2 év után jelentette be a főnöke, már könyörögnie kellett konkrétan érte.
jún. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nincs bankszámlaszáma, tartozik a navnak. Én mondtam neki, hogy miért nem akarja részletre kifizetni. Azt mondta inkább halogatja és majd egybe kifizeti, amint összegyűjtött annyit.

Ezek a mondatok végleg menekülésre késztetnek.

jún. 23. 21:34
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónap után összeköltözésnek még a gondolata is korai.
jún. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Azonnal vállalj tőle legalább 3 kis pulyát, pont az ilyenekkel szokták felcsináltatni magukat mostanaban, ez a divat.
jún. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%

Am tényleg ez a divat.

Meg hogy vemhesen elmennek a bankba a babaváróért, ahol elmondja, hogy havi 400kilót keres, de papíron csak minimál ba van bejelentve.

Minimál után meg 1 bank se ad se hitelt, se Babavárót.

Szóval szopás... De a magyarok ezt akarják, erre szavaznak.

jún. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
All is see is 🚩🚩🚩
jún. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod, hogy mindenben passzoltok, gondolkodásban, intelligenciában, tökéletes páros lennétek. Az, hogy adósságai vannak, főleg az adótartozás, arra utal, hogy a srác rendkívül felelőtlen, mondjuk ki: link. Az, hogy nincs bejelentve, nincs bankszámlája, csak hab a tortán. Ez, amit eddig megtudtál, lehet, hogy csak a jéghegy csúcsa.
jún. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!