Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikor voltatok először szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor voltatok először szerelmesek és milyen gyakran fordul veletek elő, hogy szerelembe estek?

Figyelt kérdés

Most itt beleszámíthat a tényleges szerelem, amire hosszú párkapcsolat, akar házzaság épült, de elfogadom a rózsaszín ködös “első látásra szerelem” dolgot is, amennyiben elég erős volt és nem csak rajongásnak ítéled utólag, vagy múló szeszélynek, nem múlt el hamar… Én a sémakémiát is elfogadom, meg a viszonzatlan szerelmet is, ha valóban hosszú ideig úgy érezted hogy szerelmes vagy.



Mindezeket beleszámítva, hányszor voltatok szerelmesek, illetve hány évesek voltatok amikor először éreztétek?



júl. 24. 11:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Eddigi életemben 1x voltam szerelmes. Úgy 5 éves koromban kezdődött és kb. 12 éves koromig tartott. Azóta már lassan 17 éve tart a szünet.
júl. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Még egyszer sem voltam szerelmes.
júl. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Én egész életemben szerelmes voltam, kisebb szünetekkel. Nekem ez az alapbeállításom. Legutóbb két éve reseteltem, ez a legmélyebb szerelmbeesésem eddig.
júl. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Kétszer voltam. Mindkétszer szívás lett a vége.


17 és 38 évesen. Most 46 vagyok.

júl. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyszer, 22 évesen. 30/f vagyok
júl. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az első igazi közép suli utolsó évében volt. De nem lett belőle semmi, mert a fiú egy tökfej volt
júl. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
10 évente
júl. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

1-2x

Nagyon könnyen megkedvelek és vonzódom a nekem tetsző nőkkel, de nagyon nehezen jön össze,hogy ismerkedési szituációba kerüljek.

júl. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem eddig a nagy szerelem érzése egyszer fordult elő még 8.-os koromban, ami sokáig tartott. Valamint később gimiben volt egy kisebb szerelmi érzésem az elején, mikor az exvőlegényemet ismertem meg. De elég hamar megszakadt ez az érzés, mert sok hülyeséget csinált. Később kiderült, hogy minden csajt szédített miközben együtt voltunk. :D

Viszont ettől függetlenül szeretek szerelmes lenni, úgyhogy valószínűnek tartom, hogy később is leszek még az.

júl. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Senior Séf ***** válasza:
71%
Amikor az ember szerelmes, mindig úgy érzi,hogy aktuális szerelme a legszebb, a legszentebb, a legtartósabb a leglegebb érzelem a világon. Csak amikor elmúlik, döbben rá, hogy egy felejthető, lepkefingnyi momentuma volt csupán az életének. De ez így szép.
júl. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!